Силовики на Буковині затримали військовослужбовицю, яка вимагала гроші з іноземців

Новини Чернівців / гаряча тема
3 210
0

У Чернівецькій області співробітники СБУ викрили військовослужбовицю прикордонної служби на вимаганні грошей з іноземців.

Про це повідомляє прес-служба управління СБУ в Чернівецькій області.



Зазначається, що зловмисницею виявилась співробітниця керівної ланки відділу адміністративно-юрисдикційної діяльності 31-го Чернівецького прикордонного загону ДПСУ.

"Оперативники спецслужби встановили, що посадовиця вимагала та отримувала від іноземців, які з тих чи інших причин підлягали видворенню за межі України, плату за окремі "послуги". За 8,5 тис грн зловмисниця обіцяла "клієнтам" сприяти під час супроводу адміністративних матеріалів та не створювати штучних перешкод для виїзду з території нашої держави", – йдеться у повідомленні.



Отримувала ці кошти правопорушниця безготівковими переказами на особистий банківський картковий рахунок, який лише протягом грудня 2021 – січня 2022 року таким чином поповнився на майже 30 тис грн.

У ході обшуків за місцем роботи та проживання фігурантки правоохоронці вилучили банківську картку та інші докази протиправних дій.
Наразі їй повідомлено про підозру ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Заходи із викриття незаконної схеми проводили співробітники СБУ в Чернівецькій області спільно зі слідчими ТУ ДБР в м. Хмельницькому (з дислокацією в м. Чернівці) під процесуальним керівництвом Чернівецької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
29 472
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 609
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 277
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 618
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
6 078
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 989
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 817
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
5 358
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
5 113
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
5 044