«Депутати без масок, а діти на карантині»: у ратуші відповіли на обурення чернівчан

Новини Чернівців / політика, влада / Фото
4 523
0

Керівниця управління охорони здоров’я Чернівців Наталія Калмикова не вбачає проблеми у тому, що депутати міськради без масок брали участь у інтелектуальній грі в одному з ресторанів міста у день прийняття рішення про продовження дистанційної форми навчання у школах Буковини.

Про це Калмикова сказала сьогодні на брифінгу, відповідаючи на запитання кореспондентки molbuk.ua



"Було дотримано усіх протиепідемічних заходів. Усі були у масках, у всіх перевіряли сертифікати. Тому я, думаю, що це не було такою проблемою. Можна якось вплинути на ту чи іншу масову подію, але краще попередити захворюваність, тобто робити вакцинацію, ніж забороняти заходи", – сказала Калмикова, яка, між іншим також була присутня на вказаному заході.

Водночас з цього приводу висловився і заступник міського голови Чернівців Юрій Лесюк.

"Позиція міської ради – превенції для вакцинованих, карантинні обмеження для невакцинованих. По максимуму таким чином будемо діяти", – сказав посадовець.

Раніше повідомлялося, що у мережі виникли дискусії з приводу участі групи депутатів Чернівецької міської ради в інтелектуальному розважальному заході в одному з ресторанів міста на тлі ухвалення рішення про продовження дистанційної форми навчання у школах Буковини.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 739
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
6 314
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 811
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
5 175
На Буковині у річці зникли двоє чоловіків: тривають пошуки
5 075
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
4 705
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
4 168
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома полеглими воїнами
3 579
У Чернівцях без води понад 20 вулиць: аварія біля насосної станції
3 547
На Буковині 3 серпня проведуть в останню путь загиблого воїна Віталія Скруга
2 958