У центрі Чернівців посеред історичних будинків планують звести чергову «склянку» – мережа обурена

Новини Чернівців / гаряча тема
12 062
0

У центрі Чернівців посеред історичних будинків на вулиці Тараса Шевченка розпочали реконструкцію нежитлового будинку. Жителі міста обурились через знищення архітектурного ансамблю цього району міста.

Про це на своїй Facebook-сторінці пише голова товариства "Український народний дім у Чернівцях" Володимир Старик, пише molbuk.ua



"На пальцях однієї руки можна перерахувати професійно споруджені архітектурні ансамблі, кожен з яких міська рада повинна була би берегти як зіницю ока. І один з таких ансамблів - це забудова верхньої вулиці Т. Шевченка від вул. Головної до вул. О. Кобилянської, домінантою якої є будинок колишньої школи ремесел. Його споруджено в 1883-1884 роках за проектом видатного архітектора Йозефа Ляйцнера, автора багатьох споруд, що вже понад століття є окрасою Чернівців, зокрема, другого корпусу університету, будинку колишнього національного банку, єзуїтського костьолу Серця Ісусового. З будинком школи гармоніювала і фонова архітектура, утворюючи разом неповторної краси куточок старого міста, який вже майже 140 років тішить серця чернівчан", – пише Старик.




Громадський діяч зауважив, що міська рада не має дати знищити цей архітектурний ансамбль.

"Дуже цікаво було б знати, чим заслужило на таку ласка МПП "ФАЕТОН", зареєстроване 10.09.1999 зі статутним капіталом 500 (!) грн. та його керівниця М'ЯГКА ЛАРИСА ВАСИЛІВНА, і чому такий ласий шматок землі в чернівецькому середмісті потрапив саме їй до рук? Але хай цим займаються депутати і правоохоронні органи!", – написав Старик.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Депутати просять, щоб у Чернівцях не відключали від світла певні житлові об'єкти: про які саме йдеться
26 636
Волонтерка з Чернівців, яка допомагає ЗСУ, розповіла, про що говорили із Зеленським
8 231
Уряд впровадив зміни для отримання ID-картки та закордонного паспорта
5 685
Уряд включив "Буковину-1" до Реєстру індустріальних парків: що там вироблятимуть
5 276
«Війна знову забрала найкращого»: на Донеччині загинув воїн із Чернівців Сергій Петрінець
4 651
Фахівці з Чернівців вирушили до Києва, щоб допомогти відновити теплопостачання
4 204
Тече зі стелі: у ліцеї Чернівців під час відлиги затопило актову залу - відео
3 647
У "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключень світла на 31 січня
3 581
У центрі Чернівців на жінку впала брила льоду: вона потрапила до лікарні
3 534
Відключення залишаються тривалими: графік знеструмлення на Буковині на 30 січня
3 371