Відомий медик з Чернівців, який пішов з онколікарні, зробив заяву про своє нове місце роботи

Новини Чернівців / гаряча тема
29 495
0

Колишній лікар-онколог Буковинського клінічного онкологічного центру Ілля Тащук, який днями заявив про своє звільнення з цього медзакладу, спільно із ще двома колишніми медиками онколікарні перейшов на роботу в Чернівецьку обласну клінічну лікарню.

Про це Тащук написав на своїй сторінці у Facebook.



Він висловив вдячність усім буковинцям, які висловлювали йому слова підтримки.

"Якщо пріоритети керівника онкоцентру – вирішення особистих рахунків, а не покращення якості та концентрація онкологічної допомоги в онкоцентрі, хочу повідомити Вам про наше рішення. Від сьогодні ми працюємо в умовах ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня", – написав медик.

Тащук зауважив, що на роботу в обласну клінічну лікарню перейшли медики Володимир Марчук і Тетяна Тимчук.



Чому Ілля Тащук звільнився з онколікарні: що відомо

Колишній головний лікар Буковинського клінічного онкологічного центру, відомий лікар-онколог Ілля Тащук напередодні повідомив про своє звільнення з медичної установи.

Причиною звільнення він назвав оптимізацію, яку проводить нинішнє керівництво закладу. За словами Тащука, цей процес торкнувся молодшого та середнього медичного персоналу.

"21 грудня 2021 року з закладу буде виведено 6 спеціалістів, які не погодились на запропоновані посади згідно нового штатного розпису. Мені було надано пропозицію щодо переходу на посаду лікаря онкохірурга в новоствореному хірургічному відділенні, оскільки структурний підрозділ пухлин молочної залози буде розформовано. Вважаю дану пропозицію не коректною та зухвалою по відношенню до мене та колективу відділення, на яку погодитись не можу", – написав медик.

"В зв'язку з чим, мій останній робочий день в закладі буде 20 грудня 2021 року", – повідомив Ілля Тащук.

Мережа емоційно відреагувала на цю новину. Чимало буковинців у своїх коментарях у Facebook написали слова підтримки Іллі Тащуку та медикам, яким довелося звільнитися.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Збив людину на смерть і втік: на Буковині розшукали підозрюваного у смертельній ДТП
8 010
«Перець дешевший, а баклажан дорожчі»: у скільки обійдеться цьогоріч заготувати овочі на зиму
4 200
Знову аварія з мотоциклом на Буковині: постраждали 17-річні хлопець та дівчина
3 445
У Чернівцях попрощалися із 29-річним воїном Тарасом Винником - фото
3 427
«Показушна історія» чи реальна боротьба? На Буковині відкрили десятки кримінальних справ на посадовців
3 140
Знову ДТП на Буковині: авто врізалося у стовп, травмувався підліток
3 136
8 вересня: церковне свято сьогодні, що гріх робити на Другу Пречисту
2 831
«Моє життя – пригода, і вона триває»: ветеран із Чернівців написав п’єcу про випадок на війні
2 703
«Місцеві просили забрати їх в Україну»: комроти 82 Буковинської бригади – про Курський наступ
2 437
Здає в оренду нерухомість: стало відомо, де зараз перебуває ексглава "ЛНР" із Буковини
2 432


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.