«Машину часу» з Чернівців помітили у снігах Буковеля: фото легендарного авто з фільму «Назад у майбутнє»

Новини Чернівців / Життя
7 570
0

На гірськолижному курорті виявили легендарне і доволі рідкісне авто. Мовиться про DeLorean DMC-12, який став популярним через появу у відомій кінотрилогії "Назад у майбутнє".

Про це повідомляє "РБК-Україна Авто".



В Україні всього 2 чи 3 подібних "машин часу". Авто, яке помітили у Буковелі, приїхало з Чернівців.

Найімовірніше машину завезли в Україну без розмитнення, адже спорткар має болгарські номери. Навіть відповідно до пільгової схеми авто все одно не вдалося б розмитнити.



Власник DeLorean DMC-12 доволі ризикує, використовуючи нерозмитнену машину. Згідно із законами України, можуть накласти штраф від 8 500 до 170 000 гривень із конфіскацією авто.

Український екземпляр DeLorean DMC12 із Чернівців відомий тим, що знімався в рекламі інтернет-провайдера. Візит же до Буковеля пов'язаний для привернення уваги.

Що відомо про DeLorean DMC-12 з Чернівців

Чернівчанин Олександр завіз автомобіль в Україну з Болгарії. Машина була із пробігом 52 тис миль та потребувала ремонту. Чернівчанин збирався привести автомобіль в порядок, щоб потім показати його світу.

Такі автомобілі практично неможливо побачити на дорогах загального користування, але можна сподіватися, що ця машина часу хоч іноді буде виїжджати на вулиці.

Історія DeLorean DMC-12 говорить, що він випускався в Північній Ірландії для американської автомобільної компанії DeLorean Motor Company з 1981 по 1983 рр. Всього було випущено близько 9 000 примірників, але до наших днів дійшли не всі. Машина оснащена 3,0-літровим 6-циліндровим двигуном на 150 к.с. Серед коробок передач – 5-ступінчаста МКПП або 3-ступінчаста АКПП.

Може бути, автомобіль і далі б випускався, якби в 1982 році засновника компанії не заарештували за продаж наркотиків. Пізніше Джона ДеЛореана виправдали, але поки проводилося розгляд, завод DMC встиг збанкрутувати.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Велике горе для всіх»: що відомо про родину з Чернівців, яка загинула в ДТП у Болгарії
12 404
Купили будинок за 3000 доларів: дизайнерка з Сум переїхала у село на Буковині і веде блог
8 154
У ЄС запустять новий зручний для українців поїзд: яка ціна квитків і карта руху
7 294
Після гроз Буковину накриє аномальна спека: коли чекати до +37°
6 710
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув 24-річний буковинець Микола Мельник
3 613
Підтвердилася загибель зниклого безвісти захисника Віталія Шевчука з Буковини
2 959
ЧНУ у лідерах вступної кампанії: які спеціальності стали найпопулярнішими
2 447
«Оплатила проїзд, а тебе пробачають»: чернівчанин розповів про конфлікт із контролеркою
2 286
«Відійшла ціла епоха»: померла багаторічна працівниця Чернівецького музею Марія Унгурян
2 282
На Буковині прощаються з прикордонником Костянтином Руснаком
2 254