Чернівецька митниця потрапила до рейтингу лідерів за кількістю розмитнених «євроблях»

Новини Чернівців / економіка, бізнес
3 125
0

Чернівецька митниця потрапила у п’ятірку митниць-лідерів за кількістю розмитнених автомобілів на "єврономерах" упродовж 180-денного терміну дії спрощеного митного оформлення та оподаткування таких транспортних засобів.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Державної митної служби.



Зазначається, що 10 листопада завершився 180-денний термін, відведений на спрощене митне оформлення та оподаткування автівок "на єврономерах".

Відтак, з 15 червня 2021 року (дня введення в дію зазначених законів) по 10 листопада 2021 року включно оформили понад 85 тис. авто.

До Державного бюджету сплачено майже 3 млрд грн.



З переходом Держмитслужби до роботи у формат єдиної юридичної особи з 01.07.2021, лідерами серед митниць за кількістю “розмитнених” автівок стали:

- Закарпатська митниця – 15148 шт. авто

- Київська митниця – 10752 шт. авто

- Одеська митниця – 9999 шт. авто

- Івано-Франківська митниця – 5830 шт. авто

- Чернівецька митниця – 5506 шт. авто

Пік "розмитнення" автівок по Україні за період з дня введення в дію зазначених законів по 10 листопада припадає на останню декаду цього періоду.

Нагадуємо, що учасники бойових дій, які перебували безпосередньо на території ООС більш як 90 днів з дня набрання чинності законів (з 15 травня 2021 року), можуть скористатися спрощеннями по 8 лютого 2022 включно.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 813
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
6 425
На Буковині у річці зникли двоє чоловіків: тривають пошуки
6 346
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 952
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
5 350
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
4 876
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
4 328
У Чернівцях без води понад 20 вулиць: аварія біля насосної станції
3 768
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома полеглими воїнами
3 637
На Буковині 3 серпня проведуть в останню путь загиблого воїна Віталія Скруга
3 042