Рекордні урожаї: на Буковині збирають щорічно майже 800 тисяч тонн яблук

Новини Чернівців
1 702
0


Щорічний урожай плодів та ягід на Буковині складає до 800 тисяч тонн. На Буковині зростають обсяги вирощеної продукції садівництва.

Про це повідомляє управління агропромислового розвитку Чернівецької обласної державної адміністрації.



Наразі збір фруктів у садах іще триває. Вже вдалося отримати 452 тонни плодово-ягідних культур. Це у середньому по 270 центнерів із гектара.

Загалом сади у Чернівецькій області займають близько 30 тисяч гектарів, із них 4,5 тисячі належать сільгосппідприємствам. 70% насаджень складають яблука.

Продають буковинські фрукти та ягоди у Румунію, Молдову, Білорусь, Польщу, Шотландію, Сербію, Португалію, Нідерланди, Туреччину, Бельгію, Чехію, Литву, Естонію, Грецію, Францію, Швецію, Лівію, Ірак, Афганістан, Об’єднані Арабські Емірати, Саудівську Аравію, Китай та інші країни.

2020 року регіон посів друге місце у загальноукраїнському рейтингу із виробництва плодів та ягід та третє місце – за урожайністю.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Збитків на сто тисяч: у Чернівцях через недбалість управителя 121 будинок був без тепла
7 154
Коли 17 листопада на Буковині не буде світла: графік відключень
5 000
Чернівчан закликають гідно провести в останню дорогу полеглого воїна Дмитра Ільчука
3 670
Цибуля подешевшала до рекордних цін: скільки вона коштує на ринках Чернівців
3 025
Учень з Буковини встановив національний рекорд, піднявшись на одну з вершин Альп
2 994
У Чернівцях попрощались із загиблим захисником Дмитром Ільчуком
2 901
Озвучено рівень бідності в Україні: яка мінімальна сума для пенсіонера, працівника та дитини
2 751
Родина, яка прославила регіон: у Чернівцях проведуть культурно-освітній захід присвячений Мандичевським
2 559
«Буковина» встановила клубний рекорд та увійшла в історію Першої ліги
2 471
Буде більше світла: на Буковині знов оновили графік відключень світла на сьогодні
2 171

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.