«Не може називатись християнином»: у ПЦУ відреагували на скандал із п’яним священником на Буковині

Новини Чернівців
2 306
0

Митрополит Чернівецький і Буковинський ПЦУ Данило дав оцінку діям священника Московського патріархату Василя Савки, який у нетверезому стані керував автомобілем, а згодом – лаявся і погрожував патрульним.

Текст цитати владики Данила опублікували на Facebook-сторінці "Православні Буковини".



"Всечесні отці, зважаючи на резонанс, допускаю, що Ви чули про негідну поведінку священика Церкви Христової. Прийміть застереження. Такий священик не має місця не тільки серед священиків Христових, а навіть між мирянами. Він не вартий називатися християнином. Не мені судити, бо Господь Бог праведний Суддя, але пророки дорікали народ ізраїльський за те, що вони дозволяли собі випити вина. Апостол Павло таки наказує: не впивайтеся вином, бо в ньому блуд Єф. 5,18. Промовляти устами, якими Господь благоволив, щоби ми призивали Духа Святого на хрещених, на хліб і вино та в інших таїнствах, це буде рівносильне Юді зраднику, розпинателям… Нащадки таких тиняються вже понад 2 тис. років поза межами Батьківщини. Не стягніть такого осуду на своїх дітей і внуків, і на майбутні покоління", – йдеться у дописі.



Раніше повідомлялося, що 18 квітня цього року п’яний водій автомобіля Renault Megane у селі Коровія поблизу Чернівців погрожував та голосно лаявся у бік перехожих та співробітників поліції, представившись "священником із Банчен".

Як з’ясувалося, цим порушником був священник Василь Савка. Згодом Глибоцький районний суд оштрафував його на 17 тисяч гривень та позбавив його права керувати транспортними засобами на один рік.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Депутати просять, щоб у Чернівцях не відключали від світла певні житлові об'єкти: про які саме йдеться
22 667
Відключення світла на Буковині: графіки на завтра, 29 січня
11 553
Бійка за участю прикордонників у селі на Буковині: що кажуть в громаді та ДПСУ
9 843
Волонтерка з Чернівців, яка допомагає ЗСУ, розповіла, про що говорили із Зеленським
7 314
Уряд включив "Буковину-1" до Реєстру індустріальних парків: що там вироблятимуть
4 926
«Ця звістка була, наче укол у серце»: що відомо про загиблого захисника з Буковини Степана Татарина
3 804
В Україну насуваються сильні морози: коли чекати до -24
3 639
У центрі Чернівців на жінку впала брила льоду: вона потрапила до лікарні
3 319
Тече зі стелі: у ліцеї Чернівців під час відлиги затопило актову залу - відео
3 083
Відключення залишаються тривалими: графік знеструмлення на Буковині на 30 січня
2 995