Вперед за паспортами: міграційна служба Буковини відновлює прийом громадян

Новини Чернівців / новини
2 630
0
Вперед за паспортами: міграційна служба Буковини відновлює прийом громадян

Відзавтра, з 7 квітня, у Чернівцях відновить особистий прийом громадян управління державної міграційної служби у Чернівецькій області, що по вулиці А.Шептицького, 25.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міськради, пише molbuk.ua



Тож тепер буковинці зможуть безперешкодно подати документи, забрати готові паспорти тощо.

Попередньо записатися на прийом можна буде за допомогою онлайн-сервісу "Електронна черга", розміщеного на сайті ДМС України.

Обласне управління ДМС працює з понеділка по четвер з 09.00 до 18.00 та у п’ятницю з 09.00 до 16.45.

"Просимо під час відвідування підрозділів міграційної служби області дотримуватися санітарних вимог та користуватися засобами індивідуального захисту. Дякуємо за розуміння та перепрошуємо за завдані незручності", - йдеться у повідомлення управління.

Нагадаємо, нещодавно у зв’язку з карантинними обмеженнями міграційна служба закликала громадян відвідувати підрозділи ДМС лише за крайньої потреби.

"Якщо ваш паспортний документ вже готовий до видачі, не обов'язково звертатися до органів ДМС для його отримання під час карантину – вони зберігатимуться у підрозділах ДМС і ви зможете отримати їх після завершення карантину", - йшлося у повідомлення державної міграційної служби.

Вперед за паспортами: міграційна служба Буковини відновлює прийом громадян


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
11 254
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
4 992
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
4 872
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
4 176
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
3 949
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
3 860
У Чернівцях відбулася "Єдина протестна хода": вулицями пройшли майже 150 активістів
3 603
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
3 283
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
3 210
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 126