«Діти криком кричали»: сусіди розповіли про пенсіонера-збоченця, який роками знущався із школярок у Чернівцях

Новини Чернівців / кримінал
14 885
0
«Діти криком кричали»: сусіди розповіли про пенсіонера-збоченця, який роками знущався із школярок у Чернівцях

74-річний пенсіонер разом зі своїм другом роками знущався з дітей у Чернівцях.

Жертвам збоченців від 11 до 14 років, йдеться у сюжеті "Свідок" на каналі НТН.



Підлітки виконували усі забаганки педофілів і знімалися в їхніх відвертих фільмах. Та найстрашніше: крики дітей завжди чули сусіди. Деякі неодноразово зверталися до поліції, але діда-маніяка ніхто не чіпав.

Знущання тривало роками. Дитячі крики чув мало не весь під’їзд, розповіли сусіди.

"Діти пищали, діти криком кричали. Але поліція казала: "Ви розумієте, ми зараз не маємо права зайти, якщо вони нам не відчиняють", – розповіла сусідка.

До помешкання за двома дверима дівчатка приходили щодня. Сюди ж постійно навідувались чоловіки. Сусіди розуміли, що коїться, але ніхто не міг покласти цьому край.

"Ціле літо ці стогони, ці реготи, ці звуки порнографічного характеру звучать на весь дім і на весь двір. Це знають абсолютно всі... Він неодноразово хизувався нашим сусідам-пенсіонерам щодо своїх втіх. Показував суми, які він дає дітям", – розповів сусід.



Раніше повідомлялося, що правоохоронці взяли під варту двох місцевих жителів, які підозрюються у педофілії.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
22 897
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
14 418
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 995
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
9 480
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 665
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
8 625
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 263
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 856
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 704
Два закарпатські села потрапили до переліку найкращих туристичних сіл світу
6 358


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.