На Буковині заочно судитимуть двох бойовиків «ДНР»

Новини Чернівців
1 551
0
На Буковині заочно судитимуть двох бойовиків «ДНР»

У Чернівцях заочно судитимуть заступницю начальника штабу танкового батальйону та бойовика незаконного збройного формування "ДНР".

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької обласної прокуратури, пише molbuk.ua



За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальні акти стосовно двох учасників незаконного збройного формування, яке діє на території Донецької області. Їх обвинувачують в участі у діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

За даними спеціального досудового розслідування, яке здійснювали слідчі Управління СБ України в Чернівецькій області, встановлено, що 42-річний житель Краматорського району та 39-річна жителька м. Донецьк Донецької області, сприяють діяльності терористичної організації "ДНР".

Так, 39-річна заступниця начальника штабу танкового батальйону "ДНР" та бойовик бригади "Восток" брали активну участь в бойових діях проти військовослужбовців Збройних Сил України та працівників правоохоронних органів на лінії розмежування.

Початок строку відбування покарання правопорушників обчислюватиметься з дня їх затримання та приведення вироку до виконання.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Мільйони гривень – за рік: хто з посадовців Буковини отримує рекордну зарплату
41 012
Ранкова ДТП у Чернівцях на вулиці зі жвавим трафіком, рух ускладнений
34 151
У Чернівцях апеляція за позовами ТЦК масово скасовує рішення судів щодо фіктивних розлучень
27 522
У Чернівецькій ОВА облаштовують входи до ліфта: прорізи роблять на місці вікон
25 234
Нічна атака РФ: 172 ударні дрони по Україні, є влучання
24 445
Ворожі дрони над Буковиною та викриття банди організаторів підпільного казино. Головні новини
21 930
У Чернівцях готуються підняти ціни на проїзд: якою може бути вартість
20 569
Головна проблема – освітлення: як стадіон «Буковина» готують до вимог УАФ та УПЛ
19 856
У Чернівцях викрили директорку турфірми, яка ошукала клієнтів на 1.3 мільйона
18 465
Клічук розповів, де залишатиме своє авто після заборони паркування біля мерії Чернівців
17 365