У Чернівецькій області виявили кота лісового, який входить до Червоної книги

Новини Чернівців / Життя
14 581
0
У Чернівецькій області виявили кота лісового, який входить до Червоної книги

У Чернівецькій області працівники Кельменецького природоохоронного відділення підтвердили існування на території регіону червонокнижного виду – кота лісового.

Про це повідомляє у Facebook повідомляє Дністровська районна рада.



"Кіт лісовий, через особливості поведінки та надзвичайну схожість із свійським котом, піддається досить важкому визначенню. Відрізняє його дещо більший розмір, притуплений хвіст із кільцями чорного кольору, незмінне сіре хутро. Традиційною територією його проживання є Карпатський регіон. Чисельність кота лісового зменшується не лише внаслідок негативної людської діяльності, а й через здатність до спарювання зі свійською кішкою. Здогадки про його існування неодноразово підтверджувалися розповідями місцевих лісників та мисливців. Однак науково підтвердити перебування цього рідкісного виду нам вдалося в сумний спосіб: за його останками, знайденими на автомобільній дорозі. Для більш детального вивчення даного екземпляру його зразки направлено до лабораторії Київського зоопарку", – повідомила Вікторія Білівська, молодший науковий співробітник Кельменецького природоохоронного відділення.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Афера на 13 мільйонів: на Буковині затримали забудовника, який обдурив інвесторів
6 850
Не стало завідувачки відділу Чернівецького центру контролю хвороб Оксани Жук
6 402
Передача ключів відбулася мирно: на Буковині ще три громади перейшли до ПЦУ
4 565
Затримання працівниками ТЦК лікаря-педіатра на Буковині: триває службове розслідування
3 954
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
3 269
Смертельне побиття буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваний постане перед судом
3 247
Звільнився багаторічний керівник пологового будинку №2 в Чернівцях Альберт Куріцин
3 240
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
2 844
Відзавтра у Чернівцях тимчасово перенесуть зупинки громадського транспорту
2 801
У багатоповерхівці Чернівців горить квартира, евакуювали 23 людей
2 573


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.