Конкуруватимемо з приватними перевізниками: міськрада Чернівців планує оновити громадський транспорт

Новини Чернівців / новини
2 590
0
Конкуруватимемо з приватними перевізниками: міськрада Чернівців планує оновити громадський транспорт

Міська рада планує запустити програму розвитку громадського транспорту.

Про це сьогодні на брифінгу мера Чернівців повідомив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Крохмаль.



За його словами міська рада має два шляхи вирішення вирішення питання громадського транспорту.

"Ми є серед 11 міст, які мають намір кредитуватися за програмою розвитку міського транспорту. Фінансує його Європейський інвестиційний банк. Це угода Кабінету міністрів та ЄІБ. Наразі ми чекаємо її ратифікації. За цією угодою плануємо придбати мінімум 20 тролейбусів. Ми маємо надію, що це буде вже до кінця року", - зазначив заступник міського голови.

"Ми розробили програму розвитку транспорту, де передбачається тролейбусним управлінням придбати автобуси малого і середнього класу. Ми доопрацьовуємо цю програму і вперше в історії міста будемо мати комунальне підприємство, яке конкуруватиме з приватними перевізниками.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
25 601
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 006
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
6 946
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 491
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 766
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 663
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
5 646
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
4 974
На Буковині проведуть масштабне дослідження стану здоров’я людей
4 940
На Буковині кількох керівників освіти підозрюють у розтраті понад 5 млн грн
4 898