Буковина залишається у «червоній» зоні, - МОЗ

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині / новини
2 154
0
Буковина залишається у «червоній» зоні, - МОЗ

Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони: на "червоному" рівні перебувають дев'ять регіонів. 

Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ 23 березня. 



До "червоної" зони потрапила Львівська область. Таким чином на цьому рівні перебувають вже дев'ять регіонів. Це - Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Одеська, Сумська, Чернівецька області.

На "помаранчевому" рівні 15 регіонів - Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області.

У "жовтій" зоні залишилася лише одна область - Херсонська. "Зелених" регіонів немає. 

Показник госпіталізацій хворих з COVID-19 перевищено у 15 регіонах. Найбільше - у Вінницькій (133,6), Житомирській (116,3),  Івано-Франківській (103,2), Миколаївській (103,0),Хмельницькій областях (103,7). У Києві - 110,6. До слова, норма становить 60 на 100 тис. населення.

Найвищий показник завантаженості ліжок із киснем станом на 22 березня у Києві - 77%, Житомирській області - 71,9%. Визначений показник становить 65%.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чи буде ще бабине літо: синоптикиня розповіла про погоду на Буковині
42 036
“Розваги” на цвинтарі: у селі на Буковині підлітки поглумилися над могилами
11 983
26 тисяч євро за двох: у Чернівцях затримали священника УПЦ МП, який хотів незаконно переправити чоловіків за кордон
6 661
У Чернівцях уночі підпалили три авто. Поліція затримала причетних - фото
5 098
Планові знеструмлення: де на Буковині 10 жовтня не буде світла
4 898
У Чернівцях відсьогодні до кінця року обмежать рух на кількох вулицях
4 836
"Непоправне горе в нашій громаді": на війні загинув буковинець Мирослав Мельничук
4 692
Кіцманська міськрада прокоментувала ситуацію щодо "розваг" підлітків на цвинтарі
4 649
“Стоїмо по пів години під дощем”: чернівчани скаржаться на проблеми з тролейбусами
4 364
"Зробив, що міг, і пішов далі": керівник ЧТУ прокоментував своє звільнення
4 201


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.