«Команда Михайлішина» оскаржує першу сесію Чернівецької міськради: депутатам почали надходити виклики до суду

Новини Чернівців / політика, влада
2 988
0
«Команда Михайлішина» оскаржує першу сесію Чернівецької міськради: депутатам почали надходити виклики до суду

У Чернівцях депутатам міської ради почали надходити повістки про виклик до суду у справі за позовом політичної партії "Команда Михайлішина" щодо оскарження першої сесії Чернівецької міської ради.

Про це депутатка "Єдиної альтернативи" Галина Абрам’юк повідомила на своїй сторінці у Facebook, пише molbuk.ua



Зокрема, вона опублікувала повістку з викликом до Сьомого апеляційного адміністративного суду на засідання, яке відбудеться 6 квітня у Вінниці.

У документі суд просить депутатку подати в судове засідання всі наявні та раніше не подані докази й зобов’язує повідомити суд про наявність поважних причин неможливості прибуття до суду в разі їх наявності.



Раніше повідомлялося, що у Сьомому апеляційному адміністративному суді (місто Вінниця) 6 квітня відбудеться перше засідання у справі за апеляційною скаргою політичної партії "Команда Михайлішина" до Чернівецької міської територіальної виборчої комісії щодо визнання незаконності проведення першої сесії міськради.

"Команда Михайлішина" проти Чернівецької ТВК: що відомо

Нагадаємо, у грудні 2020 року представниця партії "Команда Михайлішина" Аліна Олевич подала судовий позов до Чернівецької міської територіальної виборчої комісії з вимогою скасувати реєстрацію новообраних депутатів міської ради та скасувати протокол ТВК щодо скликання першої сесії міської ради.

26 січня 2021 року Чернівецький окружний адміністративний суд відмовив "Команді Михайлішина" у задоволенні цього позову.

Пізніше партія подала апеляцію на рішення суду.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 619
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 413
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 223
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 464
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
6 977
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 788
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 470
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 273
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 240
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 228