Пожежа в архіві Чернівців: поліцейські встановлюють причини загорання

Новини Чернівців / новини / топ новини
3 995
0
Пожежа в архіві Чернівців: поліцейські встановлюють причини загорання

Сьогодні, 16 березня, до поліції надійшло повідомлення від чергового УДСНС в Чернівецькій області про те, що по вулиці Текстильників сталося загорання в другому корпусі Державного архіву.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, пише molbuk.ua



На місце події виїхали слідчо-оперативна група Чернівецького районного управління поліції, патрульні поліцейські та співробітники обласного управління ДСНС.

Поліцейські встановили, що загорання виникло на другому поверсі Державного архіву Чернівецької області.

Відразу з приміщення адміністративної будівлі правоохоронці евакуювали 10 працівників архіву. Рятувальники оперативно ліквідували загорання. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав.

На місці події працює слідчо-оперативна група. Правоохоронці здійснюють перевірку та встановлюють всі обставини загорання.

Пожежа в архіві Чернівців: поліцейські встановлюють причини загорання


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Повітряна тривога на Буковині: над Чернівцями кружляли ворожі дрони
10 668
«Морози для лижні є, а світла немає»: старт гірськолижного сезону на Буковині ускладнили проблеми зі світлом
6 434
Скільки сьогодні будемо зі світлом: оновили графік відключень на Буковині на 25 січня
5 232
Туди неможливо потрапити: куточки планети, які залишаються закритими для туристів
5 001
У Чернівцях працюють на генераторах - 70 котелень: на добу йде 2 тисячі літрів пального
4 558
Минулої ночі сили ППО знищили два російські дрони над Чернівцями
4 190
Чи чисте повітря у Чернівцях: фахівці пояснили, які показники перевищені у місті і чому
3 993
Релігійна громада села на Буковині проголосувала за перехід до ПЦУ
3 753
Чернівчан просять достойно провести загиблого Героя Юрія Садового
3 583
У "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключень світла на 26 січня
3 293