«Соромно, що його досі в нас немає»: у Чернівцях хочуть встановити пам’ятник Івасюку

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
2 196
0
«Соромно, що його досі в нас немає»: у Чернівцях хочуть встановити пам’ятник Івасюку

У Чернівцях зареєстрували електронну петицію щодо створення пам’ятника видатному поетові й композиторові Володимиру Івасюку.

Автор петиції – місцевий музикант Олексій Іванков – пише, що "бачити відсутність пам’ятника Івасюку в нашому місті не тільки дивно, а й соромно", пише molbuk.ua



"Розумію, що це питання не настільки нагальне, але вважаю, що надважливе. Тому хочеться аби ми втілили цю ідею в життя в найближчі 3 роки", – написав автор петиції.

"Але хотілось би підкреслити, що банальний бюст митця "попахуватиме" радянщиною і буде цікавий одиницям. Якщо ж поставити пам‘ятник саме Червоній руті, як квітці, буде куди ориґінальніше. Думаю, що при належному виконанні а також рекламі цього пам‘ятника у всеукраїнських ЗМІ можна розраховувати на те, що в Чернівцях з‘явиться ще один туристичний магніт. Потрібно зробити цю квітку фотозоною аби кожен український турист захотів зробити фото на її фоні. Будь-ласка, давайте без бюстів і постаментів - пісня "Червона рута" до сих пір жива на вустах у все нових і нових поколінь. Кожному автору набагато цінніше вшанування його творчості, аніж його самого. Сам автор, тому знаю що кажу", – повідомив він.

Олексій також вважає найкращим місцем для розташування такого монументу площу Філармонії.

Підписати електронну петицію можна за цим посиланням.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
36 124
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
21 099
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
14 916
Проїхав понад 11 тисяч кілометрів на мотоциклі: у Чернівцях зустріли лікаря-мандрівника
10 149
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
7 986
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
6 274
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 303
Назвали громади Буковини, які найбільше коштів виділяють на ЗСУ
5 240
Замість спортивного об’єкта - житло: як ділянка під спорт у центрі Чернівців перетворилася на багатоповерхівку
4 582
Повернувся з російського полону і знову пішов на фронт. Історія захисника з Буковини
4 045


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.