Телеведуча з Чернівців приголомшила новорічним образом

Новини Чернівців / новини
2 752
0
Телеведуча з Чернівців приголомшила новорічним образом

Напередодні Нового року українська телеведуча та акторка Лілія Ребрик приголомшила шанувальників святковим аутфітом. Вона постала перед камерою у розкішній блискучій сукні.

Лілія Ребрик опублікувала серію ефектних кадрів на особистій сторінці в інстаграмі. Вона разом із колегами встановила рекорд України і розповіла про нове досягнення в дописі.



Для ефіру напередодні Нового року знаменитість обрала вишукане вбрання. Вона постала перед телекамерами у довгій блискучій сукні з елегантним широким рукавом та спокусливим вирізом на нозі. Талію Лілія підкреслила за допомогою пояса в тон вбрання.Такий look зірка поєднала з туфлями-човниками білого кольору на підборах.

Волосся красуня-білявка вклала у розкішні локони, а на обличчі зробила насичений макіяж з темними тінями на повіках і червоною помадою на губах. Телеведуча довершила аутфіт довгими масивними сережками.

"Під завісу року, що минає ми встановили рекорд України – випуск новин у прямому ефірі на каналі "Україна", проведений чотирнадцятьма ведучими! Щаслива бути частиною команди. Далі – тільки краще!", – написала в публікації Лілія Ребрик.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
37 378
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
28 316
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
20 720
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
17 214
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
16 260
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
15 749
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
14 071
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
9 238
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
6 731
"Йому би жити й жити": загинув захисник із Буковини Степан Татарин
6 341