«Бюджет виживання»: новообрана депутатка розкритикувала проект головного фінансового документу Чернівців на 2021 рік

Новини Чернівців / політика, влада
3 225
0
«Бюджет виживання»: новообрана депутатка розкритикувала проект головного фінансового документу Чернівців на 2021 рік

Новообрана депутатка Чернівецької міської ради від політичної партії "Народний контроль" Яна Брус розкритикувала проект бюджету Чернівецької громади на 2021 рік.

Про це вона написала на власній сторінці у Facebook.



Зокрема, депутатка назвала цей проект бюджету "бюджетом виживання".

Яна Брус перелічила ряд моментів у цьому проекті, з якими вона не погоджується.

"Програма "револьверного фонду", яка позаминулого року була внесена на громадських слуханнях в бюджет 2020, а минулого року була прийнята і мала розпочати свою роботу з виділення асигнувань у розмірі 1 млн. на 2020 р. І 1 млн. на 2021р. В проекті бюджету на 2021- 100 тис. грн.⁉️
( в 2020р. Так і не дочекались 1 грн.)

Бюджет ініціатив має за чотири роки безліч нереалізованих проектів і експертною комісією вже не одноразово було прийняте рішення подати бюджетний запит на повне завершення всіх проектів за 4 роки і знову ж таки це залишили, вкотре, на перерозподіл залишків?!.

900 тисяч на співфінансування по програмі відшкодування відсотків на заходи енергоефективності "Тепла оселя". Як же та черга людей, які повірили в підтримку ОСББ і взяли на себе відповідальність самостійно утримувати свої будинки.?!

де кошти на басейн в 27 школі на якому "виїжджали" всі кому не лінь?

Де кошти на розвиток підприємництва?

Аеропорт він же " Хаб перельотів" він же "Західні ворота в Європу" -?

Реставрація центральної частини міста це - 40 тис. грн. на реставрацію вхідних дверей в під’їзди будинків центральної частини міста ?

Асигнування на внесення змін до генплану на який так всі чекали в 2021 році?"
, – написала депутатка.



Як відомо, сьогодні на черговій сесії Чернівецької міськради депутати мають намір ухвалити бюджет Чернівецької міської громади на 2021 рік.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
«Пропускала крізь себе чужий біль»: у Чернівцях попрощалися з журналісткою Лілією Вакарюк
33 790
Знайшли в полі на околиці села: на Буковині рятувальники розшукали зниклу дівчину
30 249
«Вірний присязі до останнього подиху»: на війні загинув сержант Євгеній Окіпняк з Буковини
6 088
«Не замінюйте любов ризиком»: на Буковині після смертельної ДТП звернулися до батьків
5 781
«Пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях»: на Буковині попрощалася з воїном Русланом Котелком
5 444
У Чернівцях стартував кінофестиваль Миколайчук OPEN: понад 80 фільмів і зіркові гості
4 869
Вілли над водою і будиночки-фургончики: скільки коштує відпочинок на Дністрі цього літа
4 546
Ярмарок, фестиваль морозива й театр: куди піти у Чернівцях сьогодні
4 444
Федоров вперше повідомив, якими будуть умови отримання відстрочки українськими військовими
3 896
На Буковині проведуть в останню дорогу двох загиблих військових
3 757