Хто такий Олексій Бойко, який очолив Чернівецьку обласну раду

Новини Чернівців / політика, влада
5 770
0
Хто такий Олексій Бойко, який очолив Чернівецьку обласну раду

Олексій Бойко, який сьогодні став головою Чернівецької обласної ради, до цього був заступником голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука.

На місцевих виборах у жовтні 2020 року Бойко балотувався до Чернівецької обласної ради від політичної партії "Аграрна партія", пише molbuk.ua



Хто такий Олексій Бойко: біографія

Він народився 16 квітня 1982 року у селі Гвіздівцях Сокирянського району. Має вищу освіту, також закінчив Національну академію державного управління при Президентові України. Член Аграрної партії України.

Олексій Бойко: що в декларації

У реєстрі електронних декларацій на сайті НАЗК міститься остання декларація Бойка за 2019 рік. Згідно з нею, посадовець задекларував автівку Mitsubishi Padjero 2008 року випуску вартістю 140 тисяч гривень.

У власності дружини - квартира у Чернівцях, житловий будинок та земельна ділянка у Гвіздівцях, а також автомобіль Nissan Juke 2011 року випуску, вартістю 189 тисяч гривень.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 326
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
6 420
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
5 871
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 607
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 107
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 639
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 555
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 485
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 993
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 472