Зірвану через «замінування» сесію Чернівецької облради спробують продовжити завтра

Новини Чернівців / Вибори-2020 на Буковині / топ новини
2 742
0
Зірвану через «замінування» сесію Чернівецької облради спробують продовжити завтра

У Чернівцях більшість депутатів обласної ради вирішила продовжити роботу першого пленарного засідання облради вранці 18 грудня.

Про це депутат облради від "Європейської солідарності" Михайло Павлюк повідомив у відео, яке журналістка Галина Єреміца опублікувала на своїй сторінці у Facebook.



Він сказав, що сьогодні залишатися під будівлею ОДА вже беззмістовно, тож запропонував колегам продовжити засідання вже завтра вранці.

"Тут є керівники фракцій. Ми порадилися, що треба продовжити роботу сесії, і виконання порядку денного, який ми маємо, завтра. Для цього ми зранку пропонуємо керівникам усіх фракцій зібратися на 9.00 у приміщенні обласної ради. Скажімо, в 301 кабінеті", – сказав Павлюк.



Нагадаємо, сьогодні вранці у Чернівцях розпочалося перше пленарне засідання новообраної обласної ради восьмого скликання. Першим питанням порядку денного на сесії було обрання голови ради. На цю посаду претендують двоє депутатів – Володимир Жаровський з партії "Слуга народу" і Олексій Бойко з "Аграрної партії України".

Щоправда, процес підготовки до голосування в облраді затримався через розбіжність поглядів членів лічильної комісії щодо порядку участі депутатів у таємному голосуванні. Зокрема, вони не могли визначитись, як мали би заходити обранці до сесійної зали під час процесу голосування: по фракціях, чи в алфавітному порядку прізвищ.

Пізніше до правоохоронців надійшло анонімне повідомлення про замінування приміщення Чернівецької ОДА, після якого усіх людей, які були присутніми в будівлі, евакуювали.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Зросте мінімальна зарплата та курс валют: що передбачає державний бюджет на 2026 рік
11 364
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
5 076
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 735
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 802
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 682
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
2 675
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
2 617
Загорівся магазин: на Буковині за добу сталося три пожежі
2 395
Служив від 18 років: що відомо про загиблого воїна з Буковини Максима Костюка
1 916
Стала відома дата прощання із професором ЧНУ Петром Нікіфоровим
1 862


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.