«Буремні 90-ті": спостерігач про інцидент під Чернівецькою ТВК

Новини Чернівців / Вибори-2020 на Буковині / новини
2 878
0
«Буремні 90-ті": спостерігач про інцидент під Чернівецькою ТВК

Інцидент із озброєними молодиками під приміщенням Чернівецької міської територіальної виборчої комісії має ознаки кримінального правопорушення, адже фактично є залякуванням членів комісії.

Про це у коментарі molbuk.ua заявив заступник голови Чернівецької обласної організації Комітету виборців України Ігор Бабюк.



"Зовні це виглядало як тиск на територіальну виборчу комісію. Хто це організував, хай розбирається поліція. Але фактично це має ознаки кримінального правопорушення, оскільки це є залякування. Є інші правові методи, в який спосіб можна оскаржити бездіяльність або, наприклад, неправомірність прийняття рішень ТВК. Але не через тиск. Тим паче, через тиск воєнізованих груп. Навіть якщо би невідомі не були присутні у приміщенні ТВК, це нічого не змінює. Вони повністю заполонили під’їзд будівлі, в якій знаходиться комісія. І це виглядало як "буремні 90-ті", - вважає експерт.

Ігор Бабюк також наголосив, що невідомі молодики не мали права заходити у приміщення ТВК.

"Є суб’єкти виборчого процесу, які мають право бути на засіданні комісії. Це кандидати, спостерігачі, довірені особи, члени комісій вищого рівня, працівники секретаріату. Ці суб’єкти визначені у Виборчому кодексі", - зазначив І. Бабюк.

Нагадаємо, у Чернівцях кілька десятків невідомих молодиків із травматичною зброєю оточили вхід до приміщення Чернівецької міської територіальної виборчої комісії, ввечері 3 грудня.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 863
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 882
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 466
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 671
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 036
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 857
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 503
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 512
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 327
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 321