«Ресторан і нічний клуб удома»: відома телеведуча з Чернівців показала, як провела карантин вихідного дня

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
4 467
0
«Ресторан і нічний клуб удома»: відома телеведуча з Чернівців показала, як провела карантин вихідного дня

Популярна українська телеведуча та актриса Лілія Ребрик поділилася з шанувальниками на сторінці в Instagram зворушливим сімейним фото.

Ведуча повідомила, що в карантин вихідного дня вирішила залишитися вдома та підтримати ресторанний бізнес. Ребрик влаштувала вечерю з чоловіком, дочками та родичами. Актриса не захотіла стояти біля плити та замовила суші.



"Якщо маєте фінансову можливість — підтримайте рестораторів, замовте щось додому, не маєте — сервіруйте гарно стіл, включіть улюблену музику або навіть фільм! Можете влаштувати сімейну вечерю (як ми). Навіть якщо так склалося, що ви на самоті - побалуйте себе! Це додасть трохи свята у цей холодний важкий листопад. Візьміть свою найкращу скатертину, дістаньте з шафи давно забутий сервіз, гарні бокали, запаліть на столі свічки! Це все об'єднує, дарує тепло, розслабляє, до того ж позитивні емоції зміцнюють імунітет", — написала телеведуча.

«Ресторан і нічний клуб удома»: відома телеведуча з Чернівців показала, як провела карантин вихідного дня


Після вечері зірка записала відео, в якому продемонструвала відмінну розтяжку. "Ресторан вдома був, а тепер вдома нічний клуб! Ну і дітям весело. Мама-аніматор", — підписала ролик Ребрик.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
75 443
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
42 259
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
25 800
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
24 673
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
16 208
Сусіди відчули запах диму: у багатоповерхівці в Чернівцях сталася пожежа
10 330
Пункти пропуску «Кельменці - Ларга» та «Вашківці - Гріменкуець» оформлюватимуть автобуси
7 754
Вранці туман: якою буде погода на Буковині завтра
7 292
Багато енергії віддавав студентам: через важку хворобу помер викладач ЧНУ
7 194
На Буковині п'яний водій збив 57-річну жінку: потерпіла в лікарні
6 989