Калинівський ринок не працюватиме у вихідні

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині / топ новини
16 006
0
Калинівський ринок не працюватиме у вихідні

У Чернівцях комунальне підприємство "Калинівський ринок" не працюватиме у вихідні дні, за винятком продуктових рядів.

Про це у коментарі кореспондентці molbuk.ua повідомив заступник міського голови Чернівців Олександр Паскар.



За його словами, такі зміни пов’язані із започаткуванням в Україні нових карантинних обмежень – "карантину вихідного дня".

"Калинівський ринок у суботу, 14 листопада, та у неділю, 15 листопада, буде працювати частково. Робота дозволена у рядах, де торгують продуктами та засобами особистої гігієни. Усі інші ряди будуть закриті", – сказав Олександр Паскар.

За словами посадовця, роботу підприємства контролюватимуть працівники Нацполіції та Держпродспоживслужби.

"Адміністрація Калинівського ринку попереджатиме працівників про те, що робота ринку у непродуктових рядах заборонена. Якщо власники торгових точок прийдуть на свої робочі місця, їх зупинити ніхто не може. Але водночас роботу ринку буде контролювати Нацполіція та Держпродспоживслужба. Штраф за порушення – від 17 до 34 тисяч гривень", – повідомив заступник міського голови Чернівців.

Разом з тим, Олександр Паскар зазначив, що у вихідні працюватимуть усі інші продуктові ринки, проте буде заборонено роботу непродуктових – як, скажімо, ринку "Буковинський".

Раніше повідомлялося, що в Україні скасували адаптивний карантин і повернулися до загальнонаціонального. Що буде заборонено у "карантинні вихідні", читайте тут.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 619
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 413
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 223
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 464
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
6 977
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 788
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 470
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 273
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 240
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 228