Продан розкритикував патрульних і заявив, що створить муніципальну поліцію Чернівців

Новини Чернівців / топ новини
5 722
0
Продан розкритикував патрульних і заявив, що створить муніципальну поліцію Чернівців

Секретар Чернівецької міськради Василь Продан, який нині виконує обов’язки міського голови, ініціює створення муніципальної поліції Чернівців.

Про це він сказав сьогодні на сесії міської ради, пише molbuk.ua



Зокрема, він дав негативну оцінку діям співробітників патрульної поліції, які вчора зупиняли громадський транспорт.

"Звичайно, після того, як поліція зупинила весь транспорт, вони зупинили все місто. І ті люди, які виїхали на роботу, як ті ж медики, не могли добратись додому. Поліція просто своїм рішенням зупинила рух транспорту. О 16.00 відбулась зустріч поліції з перевізниками і представниками міськради, де вони визнали, що вони безпідставно зупинили транспорт. І з сьогоднішнього дня спецперевезення працюють", – сказав секретар міськради.

Водночас Продан заявив, що у Чернівцях виникла необхідність створення муніципальної поліції, яка "буде підпорядковуватись виключно чернівчанам".

"Так, як діяла патрульна поліція, ми чітко розуміємо, що нам треба створювати муніципальну поліцію, яка би підпорядковувалась виключно чернівчанам, а не орієнтувалась на те, що їм рекомендує Кабінет міністрів і київське керівництво. Тому, на наступну сесію підготую рішення про створення в Чернівцях муніципальної поліції", – сказав Продан.

Нагадаємо, вчора, 26 серпня в Чернівцях приблизно о 12:00 повністю припинив курсувати весь громадський транспорт.

Рух тролейбусів і маршруток був припинений після того, як співробітники патрульної поліції почали зупиняти водіїв міського транспорту та намагалися скласти щодо них протоколи про вчинення адміністративних правопорушень.

Минулого тижня через несприятливу ситуацію з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 Державна комісія з ТЕБ та НС оголосила на території Чернівців, Заставнівського та Кіцманського районів Чернівецької області ”червону” карантинну зону, в якій діють обмеження на роботу громадського транспорту, закладів торгівлі, громадського харчування та освіти.

25 серпня після акції протесту ”Голодний карантин” під стінами Чернівецької міської ради, в якій брали участь понад 500 місцевих підприємців, депутати міськради ухвалили рішення про послаблення карантинних обмежень на території міста.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
11 936
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 311
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
5 246
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
4 602
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
4 239
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 132
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
3 588
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
3 542
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 376
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома полеглими воїнами
3 008