У Чернівцях тролейбуси і маршрутки відновили роботу в режимі спецперевезень

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині / топ новини
3 569
0
У Чернівцях тролейбуси і маршрутки відновили роботу в режимі спецперевезень

У Чернівцях сьогодні вранці відновили рух усі маршрутки і тролейбуси, які курсують в режимі спеціальних перевезень.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомив заступник міського голови Чернівців Дмитро Сірман.



За його словами, окрім тролейбусів, сьогодні на лінії вийшли всі маршрутки, які здійснюють перевезення пасажирів у режимі спецперевезень. Для того, щоб скористатися ними, пасажир повинен продемонструвати водієві спеціальний проїзний або довідку з місця роботи.

"Місто повністю забезпечене громадським транспортом", – сказав Сірман.

Посадовець нагадав, що вартість проїзду в тролейбусах становить 5 гривень за поїздку, а в маршрутках – 7 гривень.

"В першу чергу пріоритет – для людей, які забезпечують життєдіяльність міста", – додав заступник міського голови.

Нагадаємо, у Чернівцях учора приблизно о 12.00 припинив роботу весь громадський транспорт. Рух тролейбусів був припинений після того, як співробітники патрульної поліції зупинили водія тролейбуса і намагалися накласти на нього протокол про адміністративне правопорушення.

Раніше повідомлялося, що минулого тижня через несприятливу ситуацію із поширення коронавірусної хвороби COVID-19 Державна комісія з ТЕБ та НС оголосила на території Чернівців, Заставнівського та Кіцманського районів Чернівецької області "червону" карантинну зону, в якій діють обмеження на роботу громадського транспорту, закладів торгівлі, громадського харчування та освіти.

25 серпня після акції протесту "Голодний карантин" під стінами Чернівецької міської ради за участю понад 500 місцевих підприємців, депутати міськради ухвалили рішення про послаблення карантинних обмежень на території міста.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Афера на 13 мільйонів: на Буковині затримали забудовника, який обдурив інвесторів
6 313
Не стало завідувачки відділу Чернівецького центру контролю хвороб Оксани Жук
6 273
Передача ключів відбулася мирно: на Буковині ще три громади перейшли до ПЦУ
4 408
Затримання працівниками ТЦК лікаря-педіатра на Буковині: триває службове розслідування
3 889
Смертельне побиття буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваний постане перед судом
3 229
Звільнився багаторічний керівник пологового будинку №2 в Чернівцях Альберт Куріцин
3 149
На Буковині директор ліцею розтратив кошти, виділені на ремонт гуртожитку для ВПО
2 761
Відзавтра у Чернівцях тимчасово перенесуть зупинки громадського транспорту
2 717
У багатоповерхівці Чернівців горить квартира, евакуювали 23 людей
2 560
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
2 324


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.