Лікарка з Чернівців розповіла, від чого насправді помирають хворі з коронавірусом

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині
72 155
0
Лікарка з Чернівців розповіла, від чого насправді помирають хворі з коронавірусом

Лікарка-інфекціоністка Чернівецької обласної лікарні Ольга Кобевко розповіла, від чого насправді помирають хворі з коронавірусом.

Як вона пояснила в ефірі у своєму фейсбуці, дані про супутні хвороби померлих буковинців не є причиною смерті, а люди помирають саме від дихальної недостатності, пише molbuk.ua.



За таку подачу інформації вона розкритикувала обласну адміністрацію, адже вважає, що це вводить буковинців в оману.

"Щодня ви читаєте інформацію про те, що хтось помер. Пишуть: "від коронавірусу помер чоловік 46 років чи жінка 56 років, яка мала коронавірус і супутні патології". Це непрофесійно і неправильно. Є діагнози, які виставляють лікарі у стаціонарах, і є висновок патологоанатома, який вказує причину смерті.

Якщо правильно подавати цю інформацію, вона мала би звучати так, що людина, інфікована коронавірусом, мала ускладнення у вигляді пневмонії і померла від дихальної недостатності. Бо всі ці люди помирають від дихальної недостатності, помирають, задихаючись, їм не вистачає повітря. Це є страшно, натомість офіційна інформація від ОДА подавалась не так страшно, як це насправді було. І коли розповідають, що померлий мав, наприклад, цукровий діабет, з цукровим діабетом можна прожити навіть до 70 років при правильному лікуванні і дієті", - пояснила медик.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
64 598
Виховували 9 дітей: що відомо про родину з Буковини, яку спіткала трагедія на Дністрі
7 101
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
6 264
На Буковині завтра попрощаються з батьком і двома синами, які потонули в Дністрі
5 883
Блогер перевірив 3 «найгірші» готелі Чернівців: брудна постіль, сміття під ліжком і ціни
5 766
На Буковині посадовців звинувачують у розтраті понад 15 млн грн на укритті для школярів
4 252
Від занедбаної ферми до крафтової сироварні: як на Буковині церква створила унікальне господарство
3 122
Попереду - новий етап: у школах Чернівців відгуляли випускні вечори (ФОТО)
3 046
Смертельний відпочинок на Дністрі: на Буковині триває пошук зниклої дитини - подробиці від ДСНС
2 888
Особняк та об’єкти в туркомплексі: на Буковині посадовець збагатився на 32 млн грн - фото
2 837