В «Укрзалізниці» обговорюють можливість запуску швидкісного потягу з Києва до Чернівців

Новини Чернівців
3 156
0
В «Укрзалізниці» обговорюють можливість запуску швидкісного потягу з Києва до Чернівців

В "Укрзалізниці" обговорюють можливість запуску швидкісного пасажирського руху між столицею та Чернівцями.

Про це йшлося на спільній нараді з представниками потенційних інвесторів, які готові розвивати такі напрямки на залізниці. Про це у фейсбуці написав в.о. члена правління "Укрзалізниці" Роман Веприцький.



За його словами, крім відкриття швидкісного сполучення між Києвом і Чернівцями, фахівці обговорювали можливості будівництва сухого порту на станції Вадул-Сірет, електрофікації ділянок Кам'янець-Подільський-Чернівці, Чернівці-Вадул-Сірет, а також збільшення пропускної спроможності ділянки Гречани-Кам'янець-Подільський.

Чиновник додав, що "багато треба з’єднати речей, які не з’єднуються для реалізації цих амбітних проектів", тож чи з'явиться швидкісне сполучення з Чернівцями, наразі невідомо.



Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
36 124
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
21 099
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
14 916
Проїхав понад 11 тисяч кілометрів на мотоциклі: у Чернівцях зустріли лікаря-мандрівника
10 149
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
7 986
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
6 274
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 303
Назвали громади Буковини, які найбільше коштів виділяють на ЗСУ
5 240
Замість спортивного об’єкта - житло: як ділянка під спорт у центрі Чернівців перетворилася на багатоповерхівку
4 582
Повернувся з російського полону і знову пішов на фронт. Історія захисника з Буковини
4 045


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.