Вже не «кредитне ярмо»? Чернівецька міськрада хоче позичити в банку 150 мільйонів

Новини Чернівців / топ новини
5 203
0
Вже не «кредитне ярмо»? Чернівецька міськрада хоче позичити в банку 150 мільйонів

Чернівецька міська рада оголосила конкурс серед банків, які готові надати у 2020 році міському бюджету кредит на фінансування бюджету розвитку міського бюджету для створення, приросту чи оновлення стратегічних об’єктів довготривалого користування або об’єктів, що забезпечують виконання завдань міської ради, спрямованих на задоволення інтересів населення територіальної громади міста.

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міськради, орієнтовна сума кредиту – 150 мільйонів гривень.



Банкам, що мають бажання взяти участь у цьому конкурсі, до 30.07.2020 року необхідно надати свої пропозиції в фінансове управління міської ради.

Документи подаються за адресою: м. Чернівці, Центральна площа,1, Фінансове управління, кабінет 311.

Контактний телефон: (80372) 55-26-09, Буляховська Лариса Іванівна – начальник відділу бухгалтерського, інформаційно-аналітичного обліку та звітності, головний бухгалтер фінансового управління міської ради.

Як відомо, секретар Чернівецької міськради Василь Продан та група депутатів, орієнтована на нього, раніше неодноразово відмовлялися користуватися послугами міжнародних фінансових структур, які надавали кредити і гранти на розвиток життєдіяльності міста. Зокрема, вказані політики у період керування містом Олексія Каспрука заявляли про те, що він "намагається повісити на Чернівці кредитне ярмо".

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Відключення світла взимку: список речей, які українцям варто купити вже зараз
5 949
У Єгипті в ДТП важко травмувалася 18-річна буковинка: дівчина у комі, родина просить про допомогу
5 268
Анна Трінчер придбала у Чернівцях авто за понад 2,7 мільйона гривень для мами
5 030
Дністер стрімко міліє: до Хотина приїхала делегація з Молдови через критичну ситуацію
3 894
У Чернівцях попрощаються з двома мужніми захисниками
2 278
Чоловіка з бронюванням звинуватили у спробі незаконно перетнути кордон з Румунією: що вирішив суд
2 241
«Буковина стала для нього милою і рідною»: помер тележурналіст Петро Голопапа
2 198
Сьогодні очікується аномальна спека: таких температур на Буковині ще не фіксували
2 143
У Чернівцях завтра попрощаються із захисником Станіславом Стефановичем
2 050
Чим завершилася Хотинська битва: перемога козаків, мир із султаном і початок нових конфліктів - відео
1 957