Платять усі: чому у Чернівцях пенсіонери не можуть їздити безкоштовно

Новини Чернівців / новини
4 261
0
Платять усі: чому у Чернівцях пенсіонери не можуть їздити безкоштовно

Пільговики у громадському транспорті сплачуватимуть за проїзд і надалі. Наразі пільг у тролейбусах та маршрутках немає.

І коли їх відновлять поки що невідомо, пише molbuk.ua.



У Чернівцях дозволили відновити рух громадського транспорту з 15 липня.

Та це не означає, що з 15 липня містом знову їздитимуть всі маршрутки і дозволять пільговий проїзд пенсіонерам. Для цього потрібно пройти ще низку бюрократичних процедур, які, до того ж, можуть затягнутися.

У Чернівецькому тролейбусному управлінні пояснюють: доки немає рішення міськради про відновлення пільгових перевезень, то п’ять гривень за проїзд доведеться плати всім.

"Пільги відмінили рішенням сесії міськради, отож сесія повинна прийняти рішення про їхнє відновлення. Коли це зроблять – невідомо. Тому всі пільговики у тролейбусах платитимуть 5 гривень", – каже виконувач обов’язків начальника Чернівецького тролейбусного управління Михайло Олексюк.

Підготовлено проєкт рішення для сесії міської ради з продовження програми "Захист" для відшкодування проїзду пільгової категорії громадян. Доки за нього не проголосують, пільги не відновлять

Тим часом сьогодні під час сесії міський голова Олексій Каспрук запропонував секретарю міської ради Василю Продану завізувати і включити в порядок денний проект по пільгам. Депутати не проголосували.

Відновлення пільг зможуть розглянути лише на наступній сесії. Коли вона відбудеться ще невідомо. Тож пільговики продовжують платити за проїзд у громадському транспорті.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Депутати просять, щоб у Чернівцях не відключали від світла певні житлові об'єкти: про які саме йдеться
26 636
Волонтерка з Чернівців, яка допомагає ЗСУ, розповіла, про що говорили із Зеленським
8 231
Уряд впровадив зміни для отримання ID-картки та закордонного паспорта
5 685
Уряд включив "Буковину-1" до Реєстру індустріальних парків: що там вироблятимуть
5 276
«Війна знову забрала найкращого»: на Донеччині загинув воїн із Чернівців Сергій Петрінець
4 651
Фахівці з Чернівців вирушили до Києва, щоб допомогти відновити теплопостачання
4 204
Тече зі стелі: у ліцеї Чернівців під час відлиги затопило актову залу - відео
3 647
У "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключень світла на 31 січня
3 581
У центрі Чернівців на жінку впала брила льоду: вона потрапила до лікарні
3 534
Відключення залишаються тривалими: графік знеструмлення на Буковині на 30 січня
3 371