COVID-19 на Буковині: з яких районів нові хворі на коронавірус

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині / новини
3 657
0
COVID-19 на Буковині: з яких районів нові хворі на коронавірус

В Чернівецькій області за минулу добу, 11 червня, виявили 38 нових випадків коронавірусної інфекції.

Найбільше нових хворих виявили у Заставнівському районі. Про це свідчить інформація про географію поширення COVID-19, яку оприлюднила Чернівецька ОДА, пише molbuk.ua



Так, нові випадки коронавірусу зафіксували:

- Чернівці +13

- Заставнівський район +14

- Сторожинецький район +7

- Глибоцький район +4

Загальна чисельність інфікованих в області від першого встановленого випадку – 3836 осіб.

Також за останню добу 23 буковинців одужали від коронавірусу. Таким чином, вже 1209 осіб у Чернівецькій області здолали COVID-19.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.