Замість лінійки - марафон по ТБ: яким буде останній дзвоник у школах Чернівців

Новини Чернівців
2 087
0
Замість лінійки - марафон по ТБ: яким буде останній дзвоник у школах Чернівців

Цьогоріч останній дзвоник у школах Чернівців відбудеться у форматі онлайн-марафону на телеканалі ТВА.

Про це в ефірі у фейсбуці повідомив міський голова Олексій Каспрук.



"На жаль, епідеміологічна ситуація не дозволяє нам зібрати дітей у школах, не довзоляє збиратися в колективах. Тому він пройде трошки незвично - в онлайн-режимі на телеканалі ТВА. 29 травня з 10:00 до 13:30 буде телемарафон наших випускників з різних шкіл, де вони будуть ділитися враженнями, планами на майбутнє, передавати привіти, дякувати вчителям, батькам... Обов'язково з вами ще відсвяткуємо, треба ще трошки зачекати. так само, по можливості, просив би батьків випускників утриматися від проведення масових святкувань поза межами навчальних закладів. Вірус нікуди не дівся, люди інфікуються, помирають. Тому бережіть себе", - сказав посадовець.

Раніше МОЗ оголосив дати проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. МОЗ рекомендувало визначити маршрути учасників ЗНО, щоб забезпечити найменший контакт, розсадити їх з дотриманням дистанції не менш 1,5 м один від одного, допускати учасників після проведення термометрії та за умови одягнення маски так, щоб були покриті ніс та рот.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Відомій співачці з Буковини зробили операцію: вона лікується вже два місяці
11 243
У центрі Чернівців запропонували збудувати великий готель: хто за цим стоїть
10 175
Вчителька з Чернівців дала ШІ оцінити твір учениці: що з цього вийшло
5 059
"Неньо" був легендою: у Чернівцях помер найстаріший працівник теплокомуненерго
3 911
У Чернівцях активіст, на авто якого впало дерево, виграв суд у зелентресту
2 479
У Відні жорстоко закатували 21-річного юнака: ЗМІ пишуть про причетність до вбивства буковинця
2 299
Чому хочуть скасувати безкоштовний заїзд: директор Калинівського ринку пояснив про зміни
2 292
Завтра Буковина попрощається із захисником Андрієм Боднарюком
1 965
У Чернівцях затримали правоохоронця, який заробляв на ухилянтах і ховався від слідства
1 888
У Чернівцях відкрили новий корпус експертно-криміналістичного центру
1 802