У водоканалі пояснили, чому вода у Чернівцях мала неприємний запах

Новини Чернівців / новини
3 059
0
У водоканалі пояснили, чому вода у Чернівцях мала неприємний запах

Чернівчани скаржаться на неприємний запах водопровідної води. У водоканалі пояснюють, що це пов’язано із посиленим очищенням води.

Про це кореспондентці molbuk.ua повідомив заступник начальника "Чернівціводоканал" Ярослав Цуркан.



"Та частина вулиць Чернівців, де люди відчули поганий запах, споживає воду з річки Прут. У ці дні випала суттєва кількість опадів і довелося дати більшу кількість реагентів для очищення. Тому це дало більш завищені запахи, ніж зазвичай", - каже заступник начальника "Чернівціводоканал" Ярослав Цуркан.

За його словами вода відповідає санітарним нормам, адже її щодня перевіряють у лабораторії.

"Кожного ранку ми проводимо відбір і проби на 24 станціях підкачки води. І якщо є якісь відхилення від санітарних норм, тоді даємо більше реагентів для очищення. Наразі по санітарним нормам вода відповідає вимогам", - зазначив Ярослав Цуркан.

Водночас у водоканалі радять, якщо є якісь замулення або ведуться роботи на водогоні, краще воду або кип’ятити, або використовувати для технічних потребу і чекати доки вона протече.

У "Чернівціводоканалі" скарги на поганий смак і запах води теж отримували. До аварійної служби у понеділок, 18 травня, звернулося майже 20 чернівчан. У вівторок таких скарг вже не отримували.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
20 183
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
17 555
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
16 770
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
11 517
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 690
Град, грози, шквали. Завтра на Буковині різко погіршиться погода
8 918
Вічна пам'ять та слава. Сьогодні Буковина прощається із двома захисниками
8 590
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
8 436
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 305
На Буковину прибув потяг із переселенцями із Донбасу - фото
6 223


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.