На Буковині сотні поліцейських розшукували хлопчика, який хворий на аутизм

Новини Чернівців / новини
2 560
0
На Буковині сотні поліцейських розшукували хлопчика, який хворий на аутизм

На Буковині більше трьох сотень поліцейський розшукували двох безвісти зниклих дітей.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, пише molbuk.ua



Увечері 17 травня до поліції надійшло повідомлення про те, що 6-річний житель села Стрілецький Кут вийшов годину тому з дому та не повернувся. Зважаючи, що хлопчик має аутизм і йому могла загрожувати небезпека, керівництво ГУНП залучило до його пошуків максимальну кількість особового складу поліції та службових собак. Щоб якнайшвидше знайти дитину, пошукові групи зі складу правоохоронців і місцевих жителів одразу ж почали відпрацьовувати вулиці села та прилеглу територію.

Вдома у розшукуваного хлопчика пошуковий собака кінологічної служби обласного управління Нацполіції взяв слід. Німецька вівчарка Алі провів правоохоронців на околицю села, де вони й знайшли дитину. Хлопчик відійшов від домівки приблизно на 7 кілометрів і не знав, як повернутися до батьків. Він змерз і був дуже наляканий. Співробітники поліції дали дитині теплий одяг і доставили додому.

Також цього вечора поліцейські оперативно розшукали неповнолітнього жителя Глибоцького району. 11-річний хлопчик пішов з дому і його місцезнаходження було невідоме. Правоохоронці знайшли дитину та передали батькам.

Наразі здоров'ю та життю розшуканих дітей нічого не загрожує. За час їхньої відсутності жодних протиправних дій відносно них не вчинялося.



Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Керівника Чернівецького обласного ТЦК та СП перевели у бойову частину
9 379
Збив людину на смерть і втік: на Буковині розшукали підозрюваного у смертельній ДТП
6 613
«Місця не вистачає»: цьогоріч в гуртожитки ЧНУ поселили понад тисячу першокурсників
5 109
Знову аварія з мотоциклом на Буковині: постраждали 17-річні хлопець та дівчина
3 051
«Перець дешевший, а баклажан дорожчі»: у скільки обійдеться цьогоріч заготувати овочі на зиму
2 969
У Чернівцях попрощалися із 29-річним воїном Тарасом Винником - фото
2 895
«Показушна історія» чи реальна боротьба? На Буковині відкрили десятки кримінальних справ на посадовців
2 770
Знову ДТП на Буковині: авто врізалося у стовп, травмувався підліток
2 744
Українцям, які почали працювати ще до 2004 року треба оновити дані, аби не втратити стаж 
2 722
У Чернівецькому ТЦК та СП прокоментували затримання лікаря-педіатра
2 559


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.