У патрульній поліції заперечили слова Осачука про лейтенанта, що пропускав буковинців в іншу область

Новини Чернівців / топ новини
4 482
0
У патрульній поліції заперечили слова Осачука про лейтенанта, що пропускав буковинців в іншу область

У патрульній поліції Чернівецької області заперечили слова голови ОДА Сергія Осачука про поліцейського, який з порушенням постанови ТЕБ та НС на карантинному пункті пропуску "Атаки" пропустив водія на територію Хмельниччини.

Про це сьогодні повідомили у прес-службі патрульної поліції.



Зокрема, у відомстві зазначили, що за період перебування згаданого Осачуком правоохоронця на посту "Атаки", патрульні пропустили єдиного водія, який повертався до місця постійного проживання – у місто Кам'янець-Подільський, згідно реєстрації, що передбачено протоколом №19 позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

"Також хочемо звернути увагу, що патрульні діють, виключно, згідно протоколу, враховуючи наступні пункти", – повідомили у прес-службі.

Нагадаємо, учора Осачук повідомив про "лейтенанта з добрим серцем", який дослухався до прохання одного з водіїв, пропустивши його через карантинний пост в Атаках на територію Хмельницької області. Водночас голова ОДА закликав керівництво патрульної поліції докласти зусиль, щоб особовий склад патрульних більше не допускав схожих випадків.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
У Чернівцях студент придумав замість Калинки зробити трасу "Формули 1"
12 218
В Україні відкриють гігантський аквапарк: що буде в новому комплексі
10 844
У Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобуса: що потрібно знати пасажирам
10 748
За ігри у піску - 150 гривень: у парку Чернівців розгорівся скандал з платною пісочницею
9 538
П’ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали чоловіка з колекторної ями
5 777
Останній вальс біля ЧНУ: відео випускників ліцею Чернівців підкорило мережу
5 622
Президент Румунії попросив Росію бити по українських містах без шкоди для румунів
5 039
У Чернівцях від завтра дорожчає вода: у водоканалі оприлюднили нові тарифи
4 833
На Буковині 17-річний мотоцикліст перекинувся і злетів у річку: він загинув
4 797
Блоками перекрили проїзд: мешканці садового товариства у Чернівцях залишилися без центральної дороги
4 697