Усіх новоприбулих до СІЗО України помістили на двотижневу ізоляцію

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині
1 661
0
Усіх новоприбулих до СІЗО України помістили на двотижневу ізоляцію

Всі нові утримувані особи, що прибули до слідчих ізоляторів України, перебувають на 14-денній ізоляції.

Про це у Telegram повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.



"За оперативною інформацією, станом на ранок 26 квітня у Західному, Східному, Північному та Центральному регіонах особи із підозрою/захворюванням на коронавірусну хворобу в пенітенціарних установах, а саме СІЗО – відсутні. Всі утримувані особи, що прибули до слідчих ізоляторів, перебувають на 14–денній ізоляції", - написала вона.

За словами Денісової, через надзвичайну подію у Чернівецькому СІЗО, де невдоволені прибуттям ув’язненого з підтвердженим захворюванням на COVID-19 утримувані особи влаштували бунт, вона доручила своїм представникам з'ясувати, скільки осіб прибули за останні дві доби до інших СІЗО.

Згідно з інформацією омбудсмена, у Маріупольському СІЗО четверо утримуваних з підозрою на коронавірусну хворобу перебувають в ізоляційних боксах під наглядом медиків. У Кропивницькому СІЗО одна утримувана особа перебуває на ізоляції у медчастині з підозрою на коронавірусну хворобу, результати тестів на COVID–19 очікуються.

В Одеському СІЗО, зазначила Денісова, зроблено 103 тести на COVID-19 працівникам установи та 46 – утримуваним особам, результати очікуються 28 квітня.

Уповноважений ВР також повідомила, що у Львівську установу виконання покарань №19 24 квітня доправили особу з незадовільним станом здоров’я. Її направили до інфекційної лікарні та провели аналіз на коронавірус, який показав негативний результат. "Наразі особу помістили в карантинну камеру в окремому корпусі. Вона перебуває під наглядом", - додала омбудсмен.

Щодо ситуації у Чернівецькому СІЗО, то, за словами Денісової, станом ранок 26 квітня вона спокійна та керована, кількість хворих не збільшилася.

"Підкреслюю, що соціально-психологічний клімат у СІЗО у всіх регіонах України – задовільний. Епідемічну ситуацію у всіх пенітенціарних установах тримаю на особистому контролі", - заявила омбудсмен.

Як відомо, у Чернівцях ув’язнений, в якого підтверджено коронавірусну хворобу COVID-19, перебуває в окремій камері слідчого ізолятора.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 396
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
6 147
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 780
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 271
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 728
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 727
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 671
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
4 142
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 647
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома полеглими воїнами
3 367