Чернівецька обласна лікарня отримала відзнаку за вилікуваного від COVID-19 пацієнта

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині / новини
5 145
0
Чернівецька обласна лікарня отримала відзнаку за вилікуваного від COVID-19 пацієнта

Чернівецька обласна клінічна лікарня стала рекордсменом України у лікуванні COVID-19.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я Чернівецької ОДА, пише molbuk.ua



Сьогодні, 24 березня, обласне комунальне некомерційне підприємство "Чернівецька обласна клінічна лікарня" відвідав експерт Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін.

Він вручив керівництву – в. о. генерального директора Сергію Цинтарю та в. о. медичного директора Ользі Снігуряк, а також лікарям інфекційного відділення даного закладу охорони здоров’я – завідуючій Валентині Миндреску та лікарю-інфекціоністу Наталії Костіній, відзнаку про Рекорд України у номінації "Перший в Україні пацієнт лікарні, який одужав від COVID-19".

Сергій Цинтар висловив вдячність та переадресував дану відзначку колективу обласної клінічної лікарні, підкресливши особливу заслугу в даному досягненні лікарів, медичних сестер та молодших медичних сестер інфекційного відділення.

"Водночас, відзначу, що успішне одужання нашого першого хворого на COVID-19 пацієнта супроводжувалось активною скоординованою співпрацею з керівництвом Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької обласної ради, Департаменту охорони здоров’я, Чернівецького обласного лабораторного центру МОЗ. Усі проблеми та нагальні питання, які виникли в ході надання медичної допомоги першому хворому на коронавірус, були почуті та оперативно вирішенні в міру можливостей. Окремо зосереджу увагу й на допомозі усіх небайдужих українців. Чимало благодійників та меценатів кинулись на допомогу медикам лікарні в боротьбі з COVID-19. Сподіваємось, що спільними зусиллями зможемо побороти хворобу", – прокоментував С. Цинтар.

Медики також зауважили на неабиякій свідомості й правильності дій свого першого пацієнта з COVID-19, котрий знаючи про свою історію подорожі, своєчасно самоізолювався й звернувся за медичною допомогою до лікаря. Медичні фахівці кажуть, що це дозволило не тільки запобігти погіршенню стану хворого, а й убезпечило щонайменше декілька сотень мешканців області від інфікування новим коронавірусом.

Чернівецька обласна лікарня отримала відзнаку за вилікуваного від COVID-19 пацієнта


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Буковині завтра попрощаються з батьком і двома синами, які потонули в Дністрі
7 407
Блогер перевірив 3 «найгірші» готелі Чернівців: брудна постіль, сміття під ліжком і ціни
6 664
Від занедбаної ферми до крафтової сироварні: як на Буковині церква створила унікальне господарство
3 861
Попереду - новий етап: у школах Чернівців відгуляли випускні вечори (ФОТО)
3 368
Особняк та об’єкти в туркомплексі: на Буковині посадовець збагатився на 32 млн грн - фото
3 006
Знайшли майже за 5 км від місця зникнення: як на Буковині шукали потонулого у Дністрі хлопчика
2 508
Африка «підштовхує» спеку: на Буковину суне гаряче повітря
2 387
У громаді на Буковині призначили нових директорів: хто яку школу очолить
2 279
У селі на Буковині з криниці дістали тіло 66-річної жінки
2 062
Дністер критично змілів: жителів міста на Буковині закликають економити воду
2 033