Помер відомий лікар-психіатр з Чернівців

Новини Чернівців / новини / Життя
5 322
0
Помер відомий лікар-психіатр з Чернівців

У Чернівцях сьогодні помер відомий лікар-психіатр, громадський діяч, краєзнавець і дослідник історії медицини Буковини Іон Броска.

Про це журналіст Юхим Гусар повідомив на своїй Facebook-сторінці.





Довідка.

Іон Броска народився 26 березня 1946 року. У 1964 р. закінчив середню школу у с. Тереблече, у 1971 р. – факультет загальної медицини Інституту медицини у м. Кишинів. Працював лікарем-психіатром в Оргієвському районі Республіки Молдова, з 1975 р. у Чернівцях психіатром-наркологом у психіатричній лікарні, з 1977 по 2020 р. в обласному наркологічному диспансері.

Як медик-практик брав участь у конгресах, науково-практичних конференціях в Україні, Російській Федерації, Молдові, Румунії, Франції, Німеччині. У 1996 р. заснував медичне товариство "Ісідор Бодя" в Чернівецькій області.

Повернув із забуття великих румунських медичних особистостей: Ісідор Бодя, Октавіан Георгіан, Костянтин Цуркан. Автор праці "Кілька аспектів історії психіатрії на Буковині" та інших. Був активним членом Чернівецького обласного товариства Румунської культури імені М. Емінеску.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Після +40 Україну накриють грози: синоптик назвав дату різкої зміни погоди
36 794
На Буковині рятувальники виловлювали гадюку та ліквідовували гніздо шершнів
14 149
Вечірня ДТП у Чернівцях: рух ускладнений, запровадили реверс
11 349
На Буковині після рекордної спеки очікують дощі та зниження температури
8 695
«Ваші воюють, бо дурні»: у Чернівцях водій маршрутки ображав військових і лаявся на пасажирок
8 216
У Чернівцях звільнили водія маршрутки, який ображав військових і пасажирок
7 643
Школу на Буковині очолить новий директор: до комісії залучили представника батьків
6 734
Після рекордної спеки — грози та град: на Буковині різко зміниться погода
5 958
Сьогодні очікується аномальна спека: таких температур на Буковині ще не фіксували
5 599
Лічені хвилини на порятунок: буковинські медики врятували чоловіка з ножовим пораненням у серце
4 373