На Буковині затримали іноземця, якого розшукують в Румунії за смертельну ДТП

Новини Чернівців / новини
1 129
0
На Буковині затримали іноземця, якого розшукують в Румунії за смертельну ДТП

До громадянина Республіки Молдови, який перебуває у розшуку в Румунії, застосовано екстрадиційний арешт.

Про це повідомляє пресслужба Прокуратури в Чернівецькій області, пише molbuk.ua



"Новоселицьким районним судом Чернівецької області задоволено клопотання прокурора Сторожинецької місцевої прокуратури та застосовано до 42-річного громадянина Республіки Молдова екстрадиційний арешт до вирішення питання про видачу особи (екстрадицію) та його фактичної передачі", - йдеться у повідомленні.

Чоловік розшукується правоохоронними органами Румунії з метою арешту для виконання вироку суду, яким його засуджено до 3 років 4 місяців позбавлення волі, за порушення правил безпеки дорожнього руху, внаслідок чого одній особі спричинено смерть, іншій - тілесні ушкодження.
В січні цього року, прикордонники відділу прикордонної служби "Мамалига" Чернівецького прикордонного загону затримали громадянина Республіки Молдова під час перетину державного кордону на в’їзд в Україну з Республіки Молдова.

Затриманий перебуває під вартою в державній установі "Чернівецький слідчий ізолятор", де очікує рішення про видачу компетентним органам Румунії.

З початку року на в’їзд до України на території області затримано вже трьох громадян Молдови, які перебувають у розшуку. Одного з них передано правоохоронному органу запитуючої іноземної сторони.

Прокуратурою області на належному рівні забезпечується дотримання вимог національного та міжнародного законодавства.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Запасайтеся олією та картоплею: українців попереджають про подорожчання
12 173
«Такий сморід стояв!»: у річку на Буковині злили невідому чорну рідину - фото
3 411
З кулемета збили ракету. Як мобільні групи з Буковини нищать російські дрони й ракети
2 848
«Зробимо найбільшим в Україні»: підприємець впродовж трьох років облаштовує дитячий майданчик у Чернівцях - відео
2 687
«Закриють – село вимре»: що буде далі із малокомплектними школами на Буковині
2 682
У горах Буковини вранці зафіксували 10 градусів морозу - фото
2 559
У селі на Буковині збудують укриття зі спортзалом за 21 млн грн
2 043
Бойовому генералу з Чернівців уряд Угорщини заборонив в'їзд до країни: яка причина
1 900
«У нашій роботі поспіх дуже небезпечний»: вибухотехніки з Чернівців повернулися з ротації — відео
1 819
На Буковині на важливій трасі сталася ДТП, рух ускладнений
1 682


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.