Завтра, 20 січня, у Чернівцях відбудеться акція "Подзвін за героями-кіборгами".
Вшановуватимуть пам’ять кіборгів, які загинули 20 січня 2015 року – Боднарюк Олександр (14.09.1979-20.01.2015), Бузенко Володимир (28.07.1988-20.01.2015) та Мельник В’ячеслав (11.12.1988-20.01.2015).
Захід відбуватиметься на Центральній площі, о 12.00.