Хто в Чернівцях платитиме менше за тепло: назвали категорії споживачів, яким пощастить

Новини Чернівців / новини
2 627
0
Хто в Чернівцях платитиме менше за тепло: назвали категорії споживачів, яким пощастить

У комунальному підприємстві "Чернівцітеплокомуненерго" повідомили про збитковість тарифів на опалення для населення, у зв’язку з чим перерахунок нарахувань платежів за грудень 2019 року не проводитиметься.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті підприємства, пише molbuk.ua



"Міське комунальне підприємство "Чернівцітеплокомуненерго" прийняло рішення через збитковість тарифів на теплову енергію для населення та послугу з цетралізованого опалення перерахунок розміру нарахувань для категорії споживачів – населення за грудень 2019 року не здійснювати", – йдеться у повідомленні.

Водночас зазначається, що комунальне підприємство здійснюватиме перерахунок нарахувань за спожиту теплову енергію в грудні окремим категоріям споживачів.

"Здійснити перерахунок розміру нарахувань за спожиту теплову енергію за грудень 2019 року згідно з коефіцієнтами перерахунку (К) для категорій споживачів:- бюджетні установи – 0,6416; – інші споживачі – 0,6256", – йдеться у повідомленні.

Раніше керівник теплокомуненерго Олександр Меленчук заявив, що компанія не буде перераховувати плату за тепло мешканцям багатоповерхівок, як про це анонсував прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
44 836
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
22 990
Проїхав понад 11 тисяч кілометрів на мотоциклі: у Чернівцях зустріли лікаря-мандрівника
13 625
Назвали громади Буковини, які найбільше коштів виділяють на ЗСУ
8 547
Замість спортивного об’єкта - житло: як ділянка під спорт у центрі Чернівців перетворилася на багатоповерхівку
7 722
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
6 847
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 456
«Капуста дешева, а огірки вдвічі дорожчі»: скільки коштують на ринках Чернівців сезонні овочі
4 659
У горах дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині завтра
4 020
Встановили прапор на вцілілому будинку: десантники з Буковини звільнили село на Донеччині — відео
3 791


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.