Сьогодні у двох громадах Буковини розпочалися перші місцеві вибори

Новини Чернівців / новини
1 052
0
Сьогодні у двох громадах Буковини розпочалися перші місцеві вибори

У Чернівецькій області сьогодні, 22 грудня, відбудуться перші місцеві вибори у двох об’єднаних територіальних громадах Глибоцького району.

Зокрема, перші місцеві вибори відбудуться в Сучевенській об’єднаній територіальній громаді, до складу якої входять села Сучевени, Купка, Петричанка, Просіка та Просикуряни.



Окрім цього, у селі Стерче, яке належить до Глибоцької об’єднаної територіальної громади відбудуться додаткові місцеві вибори.

Як повідомили у відділі комунікації Нацполіції області, всі виборчі дільниці вчасно розпочали роботу.

Щоб виборчий процес пройшов чесно та прозоро, а кожен громадянин міг безперешкодно реалізувати своє конституційне право, до охорони правопорядку залучено майже 100 поліцейських. Наразі надзвичайних подій та правопорушень, пов’язаних із волевиявленням громадян, не зафіксовано.

Додамо, за тиждень, 29 грудня, відбудуться місцеві вибори у Кадубовецькій сільській ОТГ.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
42 301
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
21 508
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
15 221
Проїхав понад 11 тисяч кілометрів на мотоциклі: у Чернівцях зустріли лікаря-мандрівника
12 756
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
8 072
Назвали громади Буковини, які найбільше коштів виділяють на ЗСУ
7 711
Замість спортивного об’єкта - житло: як ділянка під спорт у центрі Чернівців перетворилася на багатоповерхівку
7 088
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
6 673
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 397
«Капуста дешева, а огірки вдвічі дорожчі»: скільки коштують на ринках Чернівців сезонні овочі
4 437


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.