Поступилися Тернополю: Чернівці не змогли стати молодіжною столицею України

Новини Чернівців / новини
1 216
0
Поступилися Тернополю: Чернівці не змогли стати молодіжною столицею України

Місто Тернопіль стало переможцем конкурсу "Молодіжна столиця України".

Переможця обирали під час відкритого засідання Наглядової ради національного конкурсу, повідомляє Укрінформ.



“У кожного члена Наглядової ради був тільки один голос. І відповідно це місто, яке набрало найбільше таких відзнак. Сьогодні це місто називали файним, і це Тернопіль”, - сказав голова Наглядової ради Олександр Ярема під час оголошення результатів конкурсу.

Він зазначив, що дуже важливо, що в конкурсі беруть участь не тільки великі міста, а й невеличкі містечка України.

За звання переможця та статус "Молодіжна столиця України-2020 змагалися 10 міст: Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Миколаїв, Одеса, Тернопіль, Умань, Харків, Хмельницький, Чернівці.

Під час відкритого засідання, делегації 10 міст-фіналістів з числа представників міської влади та молоді аргументували, чому саме їхнє місто має стати Молодіжною столицею України 2020 року.

Національний Конкурс "Молодіжна столиця України" проводиться щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання і розвитку молоді. Мета конкурсу – активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України

Покращення співпраці місцевої влади та представників молодіжного середовища у всіх містах України, поширення кращих практик такої співпраці та успішних кейсів втілення молодіжної політики на місцевому рівні.

У 2019 році переможцем конкурсу "Молодіжна столиця України" став Кам’янець-Подільський.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
11 936
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 311
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
5 246
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
4 602
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
4 239
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 132
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
3 588
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
3 542
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 376
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома полеглими воїнами
3 008