З’явився проект бюджету Чернівців на 2020 рік: скільки і на що спрямують грошей

Новини Чернівців / новини
1 637
0
З’явився проект бюджету Чернівців на 2020 рік: скільки і на що спрямують грошей

Чернівецька міська рада має намір ухвалити міський бюджет на 2020 рік з доходами у розмірі 2,2 млрд грн і видатками у розмірі 2,3 млрд грн.

Як повідомляє molbuk.ua, проект бюджету на новий рік сьогодні опублікували на офіційному сайті міськради.



Згідно із запропонованим проектом, доходи міського бюджету в наступному році становитимуть 2 275 303 238 грн, в тому числі доходи загального фонду – 2,1 млрд грн і доходи спеціального фонду міського бюджету – 84 672 338 грн.

З них найбільшу суму очікується отримати від податкових надходжень – 1,7 млрд грн. Водночас із неподаткових надходжень очікується отримати 129,8 млн грн. Зокрема, з доходів від власності та підприємницької діяльності Чернівці планують отримати 13,8 млн грн, з адміністративних зборів та платежів – 60,7 млн грн, з плати за надання адміністративних послуг – 29,3 млн грн.

Також запропоновано затвердити видатки міського бюджету-2020 у сумі 2 309 654 838 грн, в тому числі видатки загального фонду – 1 927 540 000 грн й видатки спеціального фонду – 382 105 838 грн.

Найбільшу частину видатків пропонується передбачити управлінню освіти Чернівецької міськради – 1,074 млрд грн. Ще 95,9 млн грн з грошей головного фінансового документу Чернівців пропонують передбачити на охорону здоров’я. Окрім того, 167,7 млн грн планують передбачити на сферу соцзахисту населення. Разом з тим, на культуру пропонують спрямувати 77,8 млн грн. Ще понад 486,6 млн грн пропонується передбачити департаменту житлово-комунального господарства Чернівців, а департаменту містобудівного комплексу і земельних відносин – 163 млн грн.

Цей проект бюджету передбачає дефіцит за спеціальним фондом міського бюджету в сумі 319,3 млн грн.

Як відомо, торік Чернівецька міська рада затвердила міський бюджет на 2019 рік з доходами у розмірі 2,7 млрд грн та видатками в розмірі 2,9 млрд грн.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
20 872
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
14 036
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 938
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
9 168
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 635
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 234
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
8 182
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 736
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 676
На Прикарпатті чоловік знайшов два гігантські білі гриби
6 134


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.