На Буковині найчастіше виявляють мігрантів з Бангладешу

Новини Чернівців
1 273
0
На Буковині найчастіше виявляють мігрантів з Бангладешу


За місяць у Чернівецькій області виявлено 59 мігрантів. З 8 жовтня по 19 листопада на території Чернівецької області проходили операція “Мігрант”.

Про її результати на брифінгу розповіли представники Державної прикордонної служби, Нацполіції, Державної міграційної служби.



“За результатами проведених заходів на території області прийнято 52 рішення примусового повернення. Заборонено в’їзд до України 21 особі. Переважно незаконним мігрантами є чоловіки. Але минулого року було затримано навіть двоє жінок з дітьми. Це були громадяни Молдови і Російської Федерації”, - розповів виконувач обов’язків ДСНС у Чернівецькій області Віктор Пислар.

Прикордонники зазначають, що нелегальні мігранти використовують Буковину як транзитну територію, щоби потрапити до Європейського Союзу. Затримують їх переважно при собі незаконного перетину українсько-румунського кордону.

“Найчастіше мігранти намагаються незаконно перетнути кордони у районі відділу прикордонної служби Красноїльськ, Фольків, Герца”, - каже начальник групи Чернівецького прикордонного загону, майор Вадим Скиба.

За словами прикордонників, щоби потрапити у Євросоюз нелагельним мігрантам це обходиться у круглу суму — орієнтовно 8-10 тисяч доларів.
“Нелегальні мігранти незаконно прибувають з території Російської федерації в Одесу чи Київ. Організатори переправлення вилучають у мігрантів документи або вони самі їх знищують, щоби неможливо було їх ідентифікувати.

Вже тут на Буковині їх на приватному транспорті підвозять до кордону або за 2-3 кілометри до кордону, вказують кордон руху за допомогою карти або мобільного інтернету. І вони самостійно намагаються незаконно перетнути кордон. Декого затримують на українській стороні, декого — вже на румунській”, - каже Вадим Скиба.

На Буковині найчастіше виявляють мігрантів з Бангладешу.

“Найбільше у нас мігрантів з Бангладешу. І проблема у тому, що в Україні немає консульського представницвта Бангладешу, а лише у Польщі. А це дуже ускладнює процес ідентифікації людей. Також є громадяни з Пакистану, Індії, з таких афроиканських країн, як Коморських острів, Кот-д’Івуару, Сьєрра-Леоне та азіатської країни М’янма”, - продовжує Вадим Сикба.

За інформацією Державного міграційної служби у Чернівецькій області, наразі у пункті тимчасового тримання перебувають вісім нелегальні мігрантів з Бангладешу, які категорично відмовляються їхати додому.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Трагічна звістка з фронту: загинув захисник із Буковини Дмитро Костенюк
8 166
Українцям треба терміново замінити паспорти: які документи більше недійсні
6 236
На Буковині на щиті зустрінуть воїна Миколу Івануцу
5 131
«Українки – красиві й самодостатні!»: чернівчанка представила Україну на «Місіс Всесвіт»
4 023
«Багато разів прощався з життям»: освітянин-воїн із Буковини майже пів року пробув на позиціях у напівоточенні
3 765
ДТП у Чернівцях на важливому перехресті, рух ускладнений в усіх напрямках
3 398
Загубилася в лісі під час відпочинку: на Буковині рятувальники долучилися до пошуків жінки
3 007
Українцям готують нові соцвиплати: хто їх може отримати
2 512
Оновлять календар профілактичних щеплень: безкоштовно вакцинуватимуть від вірусу папіломи
2 218
З квітами та свічками: буковинців просять зустріти загиблого героя Миколу Івануцу
2 183


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.