На Буковині в домашнього собаки виявили сказ: у господарстві оголошено карантин

Новини Чернівців / новини
2 156
0
На Буковині в домашнього собаки виявили сказ: у господарстві оголошено карантин


У Мамаївцях у домашнього собаки породи хаскі виявили сказ. 20 листопада щодо цього випадку в Кіцманській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як доповів начальник Кіцманського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Ярослав Якубівський, в господарстві, де перебувала хвора тварина, вже двічі провели дезінфекцію, пише kitsman.city



Наразі роблять вакцинацію тварин від сказу в Мамаївцях, а також посилили нагляд за бродячими та дикими тваринами, які можуть бути переносниками сказу.

Зміни в поведінці хаскі господарі помітили ще 15 листопада — тварина важко дихала, відмовлялась від їжі, дивно поводилася, навіть наносила несильні укуси власникам. Собаку відвезли у ветклініку міста Чернівці, де лікар порадив ізолювати тварину. Вранці 19 листопада собака померла, власники відвезли її труп на експертизу в регіональну лабораторію держслужби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів, де і виявили, що тварина була хвора на сказ.

Утримувалася собака на закритому подвір’ї, мала окремий вольєр, але одного вечора господарі чули гавкіт біля воріт і після того вранці бачили подряпини на морді собаки.

У домогосподарстві зараз оголошено карантин, на прилеглих територіях, в тому числі на території колишньої ферми — наклали обмеження, вакцинують тварин, роз’яснюють місцевим жителям, що потрібно робити у разі підозри сказу у тварини.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Афера на 13 мільйонів: на Буковині затримали забудовника, який обдурив інвесторів
6 313
Не стало завідувачки відділу Чернівецького центру контролю хвороб Оксани Жук
6 273
Передача ключів відбулася мирно: на Буковині ще три громади перейшли до ПЦУ
4 408
Затримання працівниками ТЦК лікаря-педіатра на Буковині: триває службове розслідування
3 889
Смертельне побиття буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваний постане перед судом
3 229
Звільнився багаторічний керівник пологового будинку №2 в Чернівцях Альберт Куріцин
3 149
На Буковині директор ліцею розтратив кошти, виділені на ремонт гуртожитку для ВПО
2 761
Відзавтра у Чернівцях тимчасово перенесуть зупинки громадського транспорту
2 717
У багатоповерхівці Чернівців горить квартира, евакуювали 23 людей
2 560
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
2 324


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.