У Чернівцях депутат міськради заборгував понад 350 тисяч грн податку на нерухомість

Новини Чернівців / новини
2 287
0
У Чернівцях депутат міськради заборгував понад 350 тисяч грн податку на нерухомість

Головне управління Державної податкової служби України в Чернівецькій області звернулося до міського голови Олексія Каспрука з клопотанням посприяти у погашенні заборгованості зі сплати податку на нерухоме майно (житлове та не житлове), відмінне від земельної ділянки, що розташоване на території міста Чернівці та перебуває у власності одного з депутатів міської ради з фракції "Рідне місто".

Податківці інформують, що у Чернівецькій області зазначений депутат міської ради є одним із боржників, у якого найбільша сума заборгованості із сплати цього податку, повідомили у пресслужбі міськради.



Станом на 1 жовтня 2019 року заборгованість депутата із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що розташоване на території міста Чернівці та перебуває у його власності, становить понад 350 тисяч гривень. Податківці закликають депутата міської ради терміново погасити заборгованість зі сплати майнового податку.

Міський голова Олексій Каспрук персонально повідомив депутата міської ради про необхідність сплатити зазначений податок у повному обсязі.

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є місцевим майновим податком, який передбачений Податковим кодексом України і зараховується до місцевих бюджетів. Його ставку визначає міська рада за 1 кв. м. бази оподаткування.

До бюджету Чернівців за 2018 рік надійшло майже 19,2 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Менше, ніж у Чернівцях, майнового податку торік зібрали лише у Сумах, Чернігові та Херсоні.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 619
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 413
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 223
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 464
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
6 977
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 788
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 470
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 273
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 240
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 228