На Буковині через несправний бойлер загорівся житловий будинок

Новини Чернівців / новини
1 789
0
На Буковині через несправний бойлер загорівся житловий будинок

На Буковині вчора, 15 жовтня, в селі Зарожани Хотинського району горів житловий будинок.

Причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі – у кухні замкнув бойлер, повідомили в управлінні ДСНС області.



Помітивши те, що сталося, власники одразу зателефонували на лінію 101 і викликали вогнеборців. Рятувальники ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали його на час приїзду, не допустивши розповсюдження полум’я на інші кімнати. Таким чином, від знищення вогнеборці врятували житловий будинок, де сталася пожежа, а також розташовану на близькій відстані до нього господарську будівлю.

Внаслідок пожежі згоріли бойлер, пральна машина, кухонні меблі та домашні речі.

Ще одна пожежа, до якої призвело коротке замкнення електромережі, виникла вночі 16 жовтня у селі Давидівка Сторожинецького району. Господарі прокинулися від запаху диму в будинку й зрозуміли, що сталася пожежа. Люди вийшли з будівлі у безпечне місце і викликали рятувальників.

Пожежу на площі 50 кв.м ліквідували вогнеборці з міста Сторожинець та місцева пожежна охорона села Давидівка. Полум’я знищило домашні речі. Будинок було врятовано від вогню.

Фото ілюстративне

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 396
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 780
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 271
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 728
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 727
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 671
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
4 142
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 647
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома полеглими воїнами
3 367
Обмежать рух при в'їзді до Чернівецької області: яка причина
2 770