У Заставнівському районі зафіксували 5 випадків сказу в тварин

Новини Чернівців / новини
1 180
0
У Заставнівському районі зафіксували 5 випадків сказу в тварин

У Чернівецькій області зафіксували 5 випадків сказу у тварин в Заставнівському районі.

Про це у коментарі виданню "Заставна Сьогодні" повідомив начальник управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Александрюк.



За його словами, станом на 13 вересня зафіксували сказ у лисиці, двох кішок і двох собак.

"Державною службою ветеринарної медицини зараз проводяться всі необхідні заходи щодо вакцинації собак і кішок проти сказу. Буквально позавчора на території Заставнівського району у всіх лісових угіддях за допомогою літака АН-2 було розкидано вакцину проти сказу, яка буде спожита лисицями, що дасть їм змогу бути провакцинованими проти сказу", – сказав Александрюк.

Посадовець закликав усіх жителів Заставнівського району приводити своїх собак до дільничних лікарень ветеринарної медицини, де буде проводитися вакцинація проти сказу.

"Якщо біля вашого двору живуть безпритульні тварини, також прошу приводити їх у дільничні лікарні Заставнівського району для вакцинації", – сказав він, додавши, що вакцинація кішок і собак відбувається безкоштовно.



Раніше повідомлялося, що у Чернівецькій області домашній кіт покусав жительку Хотинського району, у тварини виявили сказ.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Афера на 13 мільйонів: на Буковині затримали забудовника, який обдурив інвесторів
6 571
Не стало завідувачки відділу Чернівецького центру контролю хвороб Оксани Жук
6 356
Передача ключів відбулася мирно: на Буковині ще три громади перейшли до ПЦУ
4 479
Затримання працівниками ТЦК лікаря-педіатра на Буковині: триває службове розслідування
3 912
Смертельне побиття буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваний постане перед судом
3 239
Звільнився багаторічний керівник пологового будинку №2 в Чернівцях Альберт Куріцин
3 199
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
2 879
Відзавтра у Чернівцях тимчасово перенесуть зупинки громадського транспорту
2 768
У багатоповерхівці Чернівців горить квартира, евакуювали 23 людей
2 568
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
2 353


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.