Чернівчанка боротиметься за звання «Міс Італія 2019» - фото

Новини Чернівців / новини
4 079
0
Чернівчанка боротиметься за звання «Міс Італія 2019» - фото

20-річна Ірина Ніколі, яка народилася у Чернівцях, стала фіналісткою конкурсу "Міс Італія 2019".

Про це у фейсбуці повідомив голова Християнського товариства українців в Італії, координатор оргкомітету “Євромайдан Рим” Олесь Городецький, передає molbuk.ua.



"20-річна українка, Ірина Ніколі (Iryna Nicoli) стала фіналісткою італійського національного конкурсу "Міс Італія 2019". У попередньому відборі вона виграла титул "Miss Miluna Lombardia" , - пише Олесь Городецький.

Чернівчанка боротиметься за звання «Міс Італія 2019» - фото


Як повідомляє офіційний сайт конкурсу, Ірина народилася у Чернівцях, а зараз проживає в містечку Алта Валле Інтеві, в провінції Комо (Італія).

Наразі вона навчається в університеті у Швейцарії, на факультеті економіки та менеджменту. Упродовж 14 років Ірина займалася карате (коричневий пояс), плаванням, лижним спортом, тенісом. З 7 років грає на саксофоні. Знімалася в другорядних ролях в кіно, у фільмі "Murder Mystery".

Чернівчанка боротиметься за звання «Міс Італія 2019» - фото


Фінал конкурсу буде транслюватися в прямому ефірі на каналі RAI UNO 6 вересня 2019 року о 21.15. Вести конкурс буде відомий італійський актор Флавіо Інсінна. Ірина Ніколі виступатиме під номером 52.

Щоб підтримати Ірину, необхідно проголосувати за неї, надіславши число 52 на номер, вказаний під час трансляції.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
29 472
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 609
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 277
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 618
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
6 078
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 989
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 817
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
5 358
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
5 113
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
5 044